Home » Komunikaty prasowe » Wystartowała promocja doładowań Heyah na stacjach Lukoil

Wystartowała promocja doładowań Heyah na stacjach Lukoil

06/05/2013 , Kategoria:
Jesteś posiadaczem telefonu na kartę w sieci Heyah? Często rozmawiasz przez telefon i wysyłasz SMSy? To właśnie dla Ciebie operator Heyah wraz z epay Polska przygotowali specjalną promocję. Teraz przy zakupie doładowania o wartości 30 zł, 20% kwoty otrzymasz w prezencie. Promocja obowiązuje na stacjach benzynowych Lukoil na terenie całego kraju i potrwa do końca czerwca.

Użytkownicy Heyah na kartę z aktywną taryfą Nowa Heyah i Taryfa Pakietowa, którzy pomiędzy 1 maja, a 30 czerwca kupią uzupełnienie konta w wysokości 30 zł na stacji Lukoil otrzymają bonus w postaci dodatkowych  20% wartości doładowania.

Mechanizm uruchomionej promocji jest bardzo prosty. Nie trzeba wysyłać dodatkowych SMSów by ją włączyć. Bonus dodawany jest do konta automatycznie, 
a warunkiem jego przyznania jest zakup kuponu elektronicznego o wartości 30 zł za pośrednictwem terminala obsługiwanego przez dywizję epay na stacji Lukoil – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Bonus zostanie dodany do konta maksymalnie w ciągu 3 dni od chwili doładowania. Co więcej, każde dodatkowe uzupełnienie konta w wysokości 30zł w ciągu okresu trwania oferty gwarantuje uznanie promocji.

Ilość posiadanych na koncie środków pieniężnych w każdej chwili można sprawdzić wystukując ekspresowy kod *108#.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie  www.epaypolska.pl oraz www.heyah.pl.