Home » Komunikaty prasowe » WyjątkowyPrezent.pl w wybranych 
sklepach HDS!

WyjątkowyPrezent.pl w wybranych 
sklepach HDS!

04/02/2013 , Kategoria:
Już 14 lutego, jak co roku, obchodzić będziemy Walentynki – Święto Zakochanych. W tym dniu obdarowujemy wyjątkowymi prezentami najbliższych sercu. Dzięki Karcie Podarunkowej WyjątkowyPrezent.pl możesz zaskoczyć ukochaną osobę i podarować jej naprawdę niezapomnianą przygodę. W wybranych sklepach sieci HDS: Inmedio, Relay, Inmedio Cafe oraz 1-Minute można kupić Karty WyjątkowyPrezent.pl, które upoważniają do zakupu takich prezentów jak: skok ze spadochronem, kurs gotowania, masaż w SPA czy lot balonem. Niech te Walentynki będą wyjątkowe!

Brak pomysłu nie oznacza, że najbliższa osoba nie może otrzymać wyjątkowego upominku. – Karta Prezentowa przygotowana jest właśnie na takie okazje. Umożliwia wybór spośród 700 prezentów. Kupując taką kartę możemy być pewni, że nasz prezent będzie w 100 procentach trafiony. Dlaczego? Osoba obdarowana sama zdecyduje, czy ma ochotę na ekstremalne doznania i wysoki poziom adrenaliny, rozwijanie swojego hobby czy też chwilę relaksu – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Jak działa Gift Card Wyjątkowy Prezent?

W wybranych sklepach sieci HDS dostępne są nominały: 50 oraz 100 zł. Na każdej kupionej Karcie Upominkowej znajduje się specjalny kod, który upoważnia do wymiany danej kwoty na wybrany prezent. Wystarczy wejść na stronęwww.wyjatkowyprezent.pl, wybrać super atrakcję i dokonać transakcji przy użyciu kodu z karty podarunkowej Gift Card.

Jeśli wybrane przez obdarowanego prezenty będą droższe od wartości Gift Card w każdej chwili można resztę dopłacić. Natomiast, w przypadku kiedy wartość Gift Card jest wyższa niż cena wybranych prezentów-u różnica nie jest zwracana.

Lista wszystkich punktów w których nabyć można kartę podarunkową Wyjątkowy Prezent znajduje się tutaj.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.epaypolska.pl oraz www.wyjatkowyprezent.pl.