Home » Komunikaty prasowe » Wyjątkowa promocja z WyjątkowymPrezentem.pl 
na stojakach epay Polska!

Wyjątkowa promocja z WyjątkowymPrezentem.pl 
na stojakach epay Polska!

20/06/2013 , Kategoria:
W wybranych sklepach Inmedio, 1-Minute oraz Relay stanęły stojaki epay z Kartami Prezentowymi, w tym z kartami firmy WyjątkowyPrezent.pl. Karty to wygodna i bezpieczna forma prezentu zawsze trafionego. Aby zachęcić do ich zakupu epay Polska wraz z WyjątkowymPrezentem.pl przedstawia specjalną promocję skierowaną do mieszkańców Warszawy. Od teraz na stojakach znaleźć można karty dzięki którym można zaprosić bliską osobę na zwiedzanie stadionu Legii Warszawa lub na lot balonem nad stolicą. Wszystko to za jedyna 50 i 100 zł.

– Zakup upominku w formie Karty Prezentowej to idealny pomysł na zbliżający się Dzień Ojca. Większość z nas zawsze ma problem z wyborem odpowiedniego prezentu dla taty. Promocyjne karty WyjątkowyPrezent.pl dostarczą mu tego dnia niezapomnianych chwil, które, co najważniejsze, można spędzić wspólnie – mówi Izabela Bagłaj, Business Development Manager dywizji epay w Polsce.

Zwiedzanie stadionu Legii Warszawa to prawdziwy rarytas dla fanów piłki nożnej. Kupując Kartę Prezentową, którą znaleźć można na stojakach epay – osoba obdarowana wraz z osobą towarzyszącą może zobaczyć, jak wygląda stadion „od podszewki”, zwiedzić trybuny, szatnie oraz muzeum klubu, a nawet przejść się po murawie i usiąść na ławce rezerwowych! Co najważniejsze cena Karty Prezentowej obejmuje zwiedzanie dla dwóch osób i wynosi 50 zł.

Osoba, którą chcesz obdarować nie jest fanem piłki nożnej, ale za to lubi sporty ekstremalne? Dla tych osób WyjątkowyPrezent.pl również przygotował coś niecodziennego – lot balonem. Na stojakach epay Polska udostępniona została Karta Prezentowa, która umożliwia przelot balonem nad stolicą dla dwojga wraz z drinkiem lub koktajlem. Cena tego niezapomnianego przeżycia to jedynie 100 zł.

Karty dostępne są w wybranych sklepach sieci HDS na terenie Warszawy. Dodatkowe informacje na temat oferty oraz pełna lista lokalizacji sklepów z promocyjnymi Kartami Prezentowymi znajduje pod adresem www.epaypolska.pl oraz na www.wyjatkowyprezent.pl.