Home » Komunikaty prasowe » W Heyah zgarniasz 20% więcej za doładowanie. Specjalna promocja w hipermarketach Real.

W Heyah zgarniasz 20% więcej za doładowanie. Specjalna promocja w hipermarketach Real.

29/04/2013 , Kategoria:
Długi weekend majowy zbliża się wielkimi krokami. Dokonując zakupów żywnościowych na przygotowywanego ze znajomymi grilla często konsultujemy ze sobą listę sprawunków. Dlatego przydadzą się dodatkowe minuty na dłuższe gadanie na długi weekend. Z tej okazji przy zakupie doładowania Heyah o wartości 30 zł w sieci hipermarketów Real za pośrednictwem terminala obsługiwanego przez epay Polska użytkownicy otrzymują 20% więcej wartości doładowania. Promocja potrwa aż do końca czerwca.

Oferta dostępna jest dla użytkowników Heyah na kartę z aktywną taryfą Nowa Heyah oraz Taryfa Pakietowa. Co ważne, bonus w wysokości 20% doładowania można otrzymać wielokrotnie. Warunkiem jego przyznania jest kupienie w okresie trwania promocji kuponu doładowującego o wartości 30 zł w kasie hipermarketu Real.

Bonus zostaje dodany do konta telefonicznego maksymalnie w ciągu 72 godzin od momentu doładowania. W każdej chwili istnieje możliwość sprawdzenia ilości posiadanych na koncie środków pieniężnych poprzez wysłanie ekspresowego kodu *108#.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.epaypolska.pl oraz www.heyah.pl.

Opłata za sprawdzenie ilości środków na koncie zgodna z obowiązującym cennikiem usług dla Użytkowników Heyah, dostępnym na www.heyah.pl.