Home » Komunikaty prasowe » Uzupełnij konto w Orange za 35 zł godzinę gadania za damo dostaniesz w pakiecie

Uzupełnij konto w Orange za 35 zł godzinę gadania za damo dostaniesz w pakiecie

22/11/2012 , Kategoria:
Od listopada br. posiadaczy telefonów na kartę w sieci Orange czeka miła niespodzianka. Operator wraz z epay Polska i siecią biletomatów ASEC uruchomił atrakcyjną promocję. Za każde doładowanie konta o wartości 35 zł w „żółto – niebieskich” maszynach Warszawskiej Karty Miejskiej, Klient otrzyma bonusową godzinę na rozmowy do sieci Orange do wykorzystania przez 31 dni. Dodatkowa godzina na gadanie pomoże w skutecznym zabiciu nudy w drodze z dalekiej Ochoty na prawobrzeżny Gocławek czy z pofabrycznego Ursusa do zielonego Rembertowa.

Sieć Orange po raz pierwszy w biletomatach proponuje uzupełnienie konta o wartości 35 zł. Aby zachęcić użytkowników do korzystania z tej opcji Operator, w prezencie, rozdaje dodatkowe minuty do wykorzystania na rozmowy do Orange. Jak otrzymać aż 60 dodatkowych minut? Wystarczy kupić doładowanie konta w biletomacie sieci ASEC w kwocie 35zł.

Automaty Warszawskiej Karty Miejskiej sieci ASEC S.A. to żółto-niebieskie maszyny rozmieszczone na terenie Warszawy i okolic tylko  w dogodnych komunikacyjnie miejscach takich jak: dworce kolejowe, stacje metra czy przystanki autobusowe. Adres mapki z ich dokładnymi lokalizacjami znajduje się po adresem: http://www.wkm.info.pl/?biletomaty,35. Szczegóły promocji na stronie: www.orange.pl.