Home » Komunikaty prasowe » T-Mobile podwaja doładowania
- promocja dostępna na stacjach Lukoil

T-Mobile podwaja doładowania
- promocja dostępna na stacjach Lukoil

17/01/2013 , Kategoria:
Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Dzieci zaczynają wypoczynek, wyjeżdżają na pierwsze w swoim życiu samodzielne zimowiska. Często w tym właśnie czasie rozmawiamy ze sobą więcej i rozglądamy się za dodatkowym numerem dla pociechy lub bliskiej nam osoby. Dlatego epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska wraz z operatorem T-Mobile przypomina o specjalnej ofercie dla obecnych i nowych użytkowników. Aby z niej skorzystać wystarczy kupić doładowanie T-Mobile na kartę lub starter oraz doładowanie T-Mobile na kartę na stacji Lukoil, a każde doładowanie zostanie podwojone przez operatora.

Ferie zimowe wiążą się często z wyjazdami lub czasowym rozstaniem z bliskimi. Aby móc swobodnie i bez ograniczeń rozmawiać z bliskimi T-Mobile proponuje swoim przyszłym oraz obecnym użytkownikom specjalną promocję dotyczącą doładowywania kont.

Jak prosto skorzystać z promocji „2x więcej na konto”? Jeśli chcesz skorzystać z oferty, a Ty lub Twoja pociecha nie macie telefonu w T-Mobile na kartę, należy najpierw kupić wybrany starter na stacji benzynowej Lukoil. Do wyboru są 3 startery w kwocie: 5 zł, 9 zł oraz 20 zł. Następnie, wystarczy aktywować promocję i doładować konto dowolną kwotą.

Jeśli jesteś już użytkownikiem T-Mobile na kartę, wystarczy, że aktywujesz ofertę i kupisz dowolny nominał doładowania na stacji Lukoil, a kwota doładowania zostanie podwojona.

Co ważne, otrzymane bonusy można wykorzystać nie tylko na rozmowy. Dodatkowe złotówki na koncie można wykorzystać również na SMS-y do wszystkich sieci oraz na połączenia internetowe.

Jak aktywować promocję? 

Aby otrzymać ekstra doładowanie na konto należy najpierw aktywować ofertę. Można to zrobić na przykład: wysyłając bezpłatny SMS „TAK” pod numer 676, lub za pomocą ekspresowego kodu: *100*76#. Aktywacja promocji zostanie potwierdzona SMS-em. Po aktywacji promocji należy doładować swoje konto dowolną kwotą.

Szczegóły na www.epaypolska.pl oraz www.t-mobile.pl.