Home » Komunikaty prasowe » T-Mobile i Heyah kuszą promocjami na stacjach Statoil

T-Mobile i Heyah kuszą promocjami na stacjach Statoil

04/09/2014 , Kategoria:
Oferta kart pre-paid na stacjach paliw Statoil została wzbogacona o najnowszą propozycję sieci T-Mobile „JUMP! na kartę” oraz Heyah „Rok SMS-ów do wszystkich sieci”. Dzięki tej pierwszej użytkownicy mogą prowadzić nielimitowane rozmowy, wysyłać darmowe SMS-y oraz niemal bez ograniczeń surfować po internecie z pakietem 50 MB, odnawianym co tydzień bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Obok promocji „JUMP! na kartę” w ofercie na stacjach Statoil klienci znajdą też startery Heyah umożliwiające „Rok SMS-ów za darmo!”. Oba startery dostępne są już w cenie 5 zł. Za dystrybucję starterów i doładowań telefonów odpowiada epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

Po pierwsze, T-Mobile „JUMP! na kartę”

W ramach zakupionego startera „JUMP! na kartę” klient otrzyma możliwość tygodniowego korzystania z promocji całkowicie za darmo. W dłuższej perspektywie za nielimitowane połączenia oraz pakiet internetowy użytkowników obowiązuje opłata – 10 zł, która jest pobierana cyklicznie co tydzień ze środków zgromadzonych na koncie. Co więcej, aktywacja oferty „JUMP! na kartę” możliwa jest w  przypadku posiadania już telefonu na kartę w sieci T-Mobile. Wystarczy jedynie wpisać na klawiaturze telefonu kod *100*817#, promocja zostanie aktywowana w ciągu 72h zostanie, a jej uruchomienie zostanie potwierdzone SMS-em.

Po drugie, Heyah „Rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo!”

Na stacji Statoil dostępne są także specjalne startery z promocją Heyah „Rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo!”. Promocja polega na możliwości wysyłania bezpłatnych wiadomości SMS na krajowe numery sieci komórkowych przez okres 365 dni licząc od momentu jej aktywacji. Mechanizm aktywacji promocji jest bardzo prosty, następuje automatycznie po aktywacji startera oraz uzupełnieniu konta jednorazowo kwotą minimum 20 zł.

Startery oraz odładowania telefonów na kartę T-Mobile na stacji Statoil dostarcza epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska. Więcej informacji pod adresem  www.epaypolska.pl.