Home » Komunikaty prasowe » Szybkie doładowanie konta oraz abonament PlayStation Plus teraz także w sklepie muve.pl

Szybkie doładowanie konta oraz abonament PlayStation Plus teraz także w sklepie muve.pl

05/08/2016 , Kategoria:

W sklepie internetowym muve.pl można nabyć Karty Przedpłacone PlayStation umożliwiające doładowanie konta PlayStation Network lub aktywowanie abonamentu PlayStation Plus. Dzięki nim uzyskuje się dostęp do dodatków lub pełnych wersji gry, a także umożliwia dokonywania płatności za najnowsze tytuły gier na konsole PlayStation 4 bez konieczności użycia karty kredytowej. Wszystko to możliwe, w zaledwie kilka minut, bez konieczności wyjścia z domu, a sam zakup w muve.pl wiąże się także z otrzymaniem tzw. „punktów złota”, które można wymienić na różne nagrody. Za dystrybucję kart odpowiada epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

Na drugą połowę roku zaplanowane są premiery długo wyczekiwanych gier na konsole PlayStation. Jednym z najgłośniejszych tytułów zapowiedzianych na początek sierpnia to „No Man’s Sky” – gra przygodowa science fiction, która według zapowiedzi deweloperów daje możliwości eksploracji świata gry na niespotykaną dotąd skalę. Gra ma trafić do sprzedaży 10 sierpnia, ale już teraz jest ona dostępna w przedsprzedaży, m.in. w PlayStation Store. W odróżnieniu od zakupów w sklepie stacjonarnym, skorzystanie z oferty PS Store daje możliwość wcześniejszego pobrania gry i uruchomienia jej na konsoli w dniu oficjalnej premiery.

Jednym ze sposobów płatności za gry bądź dodatki w PlayStation Store jest doładowywanie salda konta za pośrednictwem Kart Przedpłaconych. Karty o nominałach 50, 100 oraz 200 zł, a także z 3-miesięcznym oraz 12-miesięcznym abonamentem PlayStation Plus można znaleźć w ofercie sklepu internetowego muve.pl. Karty te od swoich odpowiedników w sklepach stacjonarnych różnią się przede wszystkim metodą dostarczenia kodu oraz szybkością całego procesu – specjalnie wygenerowany kod zostaje przesłany na podany adres e-mail w kilka minut po opłaceniu zamówienia. Tym samym nieporównywalnie szybciej uzyskuje się dostęp do specjalnych dodatków, pełnych wersji gry, a także innych funkcjonalności dostępnych w ramach abonamentu PlayStation Plus.

– Jeśli chcielibyśmy zakupić pełną wersję gry za pośrednictwem oficjalnego sklepu Sony PlayStation, a przy tym nie podpinać swojej karty kredytowej do swoje konta w PS Store, to idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty Kart Przedpłaconych PlayStation – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska. – Ogromna liczba graczy z niecierpliwością oczekuje na premierę takich gier, jak „No Man’s Sky”. Po doładowaniu konta PS Store środkami z Karty Przedpłaconej PlayStation można w szybki i prosty sposób zapewnić sobie pobranie gry w momencie oficjalnej premiery. Korzystając z oferty sklepy Muve.pl na zakup Kart, użytkownik nie musi poświęcać na tę operację więcej niż kilka minut.
Korzyści zakupu Karty w sklepie muve.pl to także tzw. punkty złota, które w przyszłości można wymienić na którąś z dostępnych nagród lub wykorzystywać do obniżenia kwoty za dowolne przyszłe zamówienie w sklepie muve.pl. Oprócz tego, w razie jakichkolwiek problemów z transakcją bądź przedmiotem zamówienia, można skontaktować się z biurem obsługi sklepu poprzez e-mail, telefon, specjalne forum, portale społecznościowe Facebook lub Google+ oraz chat z pracownikami.

Szczegółowe informacje nt. tych i innych Kart Prezentowych, a także dokładną lokalizacje wszystkich punktów sprzedaży można znaleźć na stronie internetowej https://epaypolska.pl/produkty/karty-prezentowe. Za dystrybucję Kart do sklepu internetowego muve.pl odpowiada epay Polska, dywizja firmy Euronet Polska.