Home » Komunikaty prasowe » Startery NJU.mobile na stacjach LUKOIL w całej Polsce

Startery NJU.mobile na stacjach LUKOIL w całej Polsce

11/09/2014 , Kategoria:
Marka telefonii komórkowej NJU.mobile już od ponad roku zdobywa z powodzeniem serca klientów w Polsce. Swoją popularność zdobyła szczególnie dzięki konkurencyjnej ofercie zaproponowanej m.in. użytkownikom telefonów na kartę. Od początku września startery NJU.mobile dostępne są również na 116 stacjach benzynowych LUKOIL. Za możliwość zakupu starterów i doładowań na LUKOIL odpowiada epay Polska, dywizja wchodząca w skład Euronet Polska.

– Operatorzy komórkowi od dłuższego czasu starają się wypracować przewagę na rynku udostępniając coraz więcej w coraz niższej cenie. Pozytywnym zaskoczeniem na rynku kart pre-paid wydaje się NJU.mobile, marka która zadebiutowała w zeszłym roku posiada bezkompromisową ofertę. Dlatego, jako epay bardzo cieszymy się, że możemy zaproponować klientom zakup zarówno starterów jak i doładowań na każdej stacji Lukoil w całej Polsce – powiedziałaBarbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

 Na stacjach Lukoil klienci mogą kupić startery o wartości  5  zł. Całą kwotę można wykorzystać na usługi dostępne w ofercie. Co wyróżnia ofertę od innych? To, że jedynie początkowa kwota jest ważna 31 dni od aktywacji startera, po pierwszym doładowaniu konto i środki na nim zgromadzone są już ważne bezterminowo. Warto też wiedzieć, że oferta NJU.mobile na kartę bazuje na usługach, które klienci mogą uruchomić zależnie preferencji i potrzeb. Do wyboru jest usługa „miesio”, „do komórkowych” oraz usługa „nju dla wszystkich”. Dla klientów dostępne są też różnego rodzaju promocje umożliwiające obniżenie kosztów prowadzonych rozmów, wysyłanych SMS-ów czy transferu danych. Więcej informacji o ofercie na stronie www.njumobile.pl.

Stacje paliw LUKOIL to obecnie sieć ponad 116 nowoczesnych punktów na terenie całej Polski oferujących nie tylko wysokiej jakości paliwo i inne produkty dla kierowców w przystępnych cenach, ale także szereg usług dodatkowych. Dostawcą starterów i doładowań dla sieci komórkowych w Lukoil jest epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska.