Home » Komunikaty prasowe » „SMS na start” czyli świąteczna promocja epay Polska i sieci Orange na stacjach LUKOIL

„SMS na start” czyli świąteczna promocja epay Polska i sieci Orange na stacjach LUKOIL

13/12/2012 , Kategoria:
Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas niezliczonych życzeń, składanych za pośrednictwem telefonu komórkowego bliższym i dalszym znajomym oraz rodzinie. Właśnie z myślą o „dobrze życzących” epay Polska wraz z Orange i stacjami LUKOIL przygotował dodatkowe SMS-y dla swoich przyszłych klientów sieci. Do każdego zakupionego startera na stacjach LUKOIL o wartości 5 zł, 10 zł lub 20 zł operator rozdaje w prezencie pakiet aż 1000 bezpłatnych SMS-ów. Promocja dostępna jest aż do końca roku!

Mechanizm aktywacji pakietu jest bardzo prosty. Użytkownik dobiera najdogodniejszy dla swoich potrzeb starter w sieci Orange na kartę. Wybiera jedną spośród trzech ofert – w cenie 5, 10 lub 20 złotych. Dokonuje zakupu  startera na stacji LUKOIL, a następie, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści TYSIAC pod numer 80408 – odbiera bonus. Pakiet 1000 SMS-ów jest wykorzystywany w pierwszej kolejności przed środkami znajdującymi się na koncie. Każdy nowy numer w sieci Orange z oferty może skorzystać tylko raz.

Co ważne, promocja łączy się z innymi ofertami oraz usługami promocyjnymi dostępnymi w ofercie (chyba, że warunki danej taryfy lub usługi zaznaczają wyłączenie z innych promocji). Dodatkowo, użytkownik może cały czas kontrolować liczbę SMS-ów, które pozostały do wykorzystania w ramach bonusu. Wystarczy wysłać SMS-a o treści ILE SMS pod numer 901 (koszt SMS-a 20 gr), lub alternatywnie, zdzwonić pod numer *500 bądź zalogować się na www.orange.pl. Więcej informacji znaleźć można na stronach operatora oraz partnerów.