Home » Komunikaty prasowe » Rusza sprzedaż Kart Prezentowych Netflix w Polsce

Rusza sprzedaż Kart Prezentowych Netflix w Polsce

19/10/2017 , Kategoria:

Polska dołączyła właśnie do grona krajów europejskich, w których można kupić Karty Prezentowe Netflix.  Można je nabyć w stacjonarnych punktach sprzedaży, takich jak sklepy sieci Media Expert, Media Saturn, i salonikach prasowych RELAY, inmedio, 1-minute. Kartę, dostępną w dwóch nominałach 60 i 120 zł, można wręczyć rodzinie, znajomym bądź dowolnej osobie, a następnie wykorzystać do opłacenia abonamentu w ramach nowego lub istniejącego konta Netflix. Za ich dystrybucję odpowiada epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

W zeszłym roku wejście do Polski Netflix, popularnego na całym świecie serwisu udostępniającego filmy i programy TV przez Internet, było jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń dla wszystkich tzw. kinomaniaków. Oferta VOD uprawnia do legalnego odtwarzania filmów i seriali za pośrednictwem internetu. Z abonamentu można korzystać na większości urządzeń – telewizorach Smart TV, tabletach, smartfonach oraz komputerach. Baza filmów i seriali z dostępnym polskim dubbingiem oraz napisami systematycznie jest powiększana o nowe pozycje.

Od teraz jedną z form zapłaty za abonament są również Karty Prezentowe. Dotychczas z takiego rozwiązania mogli skorzystać klienci w kilkunastu krajach europejskich, a teraz do tego grona dołącza Polska. Dzięki nim będziemy mogli podarować bliskim dostęp do ponad 2500 filmów, a także popularnych seriali produkcji Netflix. W jego ofercie znajdują się takie tytuły, jak „Orange Is The New Black”, „13 Reasons Why” czy kultowy już „The House of Cards”. Tak jak w przypadku zakupu zapłaty za pomocą karty bankowej, obdarowana osoba będzie mogła skorzystać z wypożyczalni – produkcje są dostępne zarówno na komputerze za pomocą przeglądarki lub aplikacji, jak i na urządzeniach mobilnych, obsługiwanych przez systemy operacyjne Android, Windows i iOS.

Cieszymy się, że do portfolio Kart Prezentowych dołącza tak znana marka, jaką niewątpliwie jest Netflix. Po raz kolejny epay Polska wprowadza rozwiązania dostępne dotychczas tylko w  innych krajach, potwierdzając tym samym swoją czołową pozycję na rynku i realizację dalekosiężnych ambitnych planów urozmaicania swojej oferty o najbardziej pożądane marki. Na bieżąco obserwujemy zapotrzebowanie i trendy, czego efektem jest ciągły rozwój oferty i kanałów dystrybucji – powiedział Piotr Adamek, Dyrektor Zarządzający epay Polska.

Karty Podarunkowe Netflix są dostępne w sprzedaży od września br. w dwóch wariantach cenowych – 60 złotych lub 120 złotych. Można je nabyć w sieciach sklepów Media Expert, Media Saturn, i salonikach prasowych RELAY, inmedio, 1-minute. Karta Podarunkowa na pewno będzie trafionym prezentem – nawet największy kinoman znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie Netflix i cieszyć się dostępem do pełnej oferty serwisu bez reklam, kiedy chce i gdzie chce.

Za dystrybucję Kart odpowiada epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

Szczegółowe informacji nt. poszczególnych Kart Prezentowych można znaleźć  na stronie https://epaypolska.pl/produkty/karty-prezentowe/.