Home » Komunikaty prasowe » „Rozmowy do wszystkich sieci za darmo” – oferta Heyah skrojona na miarę współczesnych potrzeb dostępna na stacjach Statoil

„Rozmowy do wszystkich sieci za darmo” – oferta Heyah skrojona na miarę współczesnych potrzeb dostępna na stacjach Statoil

19/11/2014 , Kategoria:

Wyniki badań Głównego Urzędu Statystycznego wskazują, że z roku na rok rośnie czas wykonanych połączeń telefonicznych. Statystyczny Polak w 2013 r. wykonał komórką 1303 minuty połączeń krajowych. To o 52 minuty więcej niż w 2012 r. Wzrost liczby minut przeznaczonych na rozmowy powoduje zwiększone zainteresowanie klientów kosztami usługi. Od 17 listopada br., na stacjach Statoil dostępny jest nowy starter Heyah, skrojony na miarę potrzeb współczesnych użytkowników. Teraz można rozmawiać więcej zmniejszając jednocześnie cenę połączeń. W ramach specjalnej oferty klienci mogą nabyć starter Heyah w wysokości 5 zł z aktywowaną już promocją: „Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci”. Wystarczy jedynie uzupełnić konto telefoniczne, aby rozmawiać ze znajomymi bez dodatkowych ograniczeń. Liczba dostępnych starterów na stacjach Statoil jest ograniczona.

Możliwość zakupu starterów i doładowań na stacjach Statoil oferuje marka epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

– Analizując najnowsze dane GUS widać, że w porównaniu do ubiegłego roku, komunikujemy się mniej za pomocą wiadomości tekstowych. W 2013 roku na jednego Polaka przypadło bowiem 910 SMS-ów. To jest o 61 mniej niż przed rokiem. Przyglądamy się uważnie tym tendencjom i wraz z partnerami staramy oferować klientom to, czego w danej chwili potrzebują, w atrakcyjnej formie. Dlatego, cieszy nas fakt, że najnowsza oferta starterów dostępna na stacjach Statoil wydaje się spełniać oczekiwania statystycznego Polska, który preferuje rozmowę telefoniczną – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

„Rozmowy do wszystkich sieci za darmo”

W ramach usługi „Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci” klienci mogą cieszyć się nielimitowanymi rozmowami z numerami wszystkich sieci za jedyne 7 zł tygodniowo. Po aktywacji zakupionego startera usługa jest uruchamiana automatycznie i bezpłatnie.

Co równie istotne, z oferty mogą również skorzystać obecni klienci sieci Heyah, którzy uaktywnioną mają taryfę pt. „Dniówka”. Wystarczy wpisać kod *100*818# i w ten sposób natychmiast można się cieszyć nielimitowanym rozmowami do wszystkich sieci. Użytkownicy pozostałych taryf Heyah (czyli Taryfy Pakietowej i Nowa Heyah) mogą również skorzystać z promocji zmieniając aktualną taryfę na „Dniówkę” wpisując bezpłatny kod *100*812#, a następnie aktywować promocję kodem *100*818#.

Więcej informacji na temat tej oraz innych promocji sieci komórkowych dostępnych jest pod adresem https://epaypolska.pl/promocje/.