Home » Komunikaty prasowe » Rozmawiaj godzinę dłużej – 
promocja Orange na stacji Lukoil

Rozmawiaj godzinę dłużej – 
promocja Orange na stacji Lukoil

11/02/2013 , Kategoria:
epay Polska, wraz z siecią Orange oraz stacjami benzynowymi Lukoil, przypomina o promocji doładowań konta na kartę w sieci Orange. Za każde doładowanie konta o wartości 35 zł na stacji Lukoil otrzymasz bonusową godzinę na rozmowy do sieci Orange! Trwające ferie to czas, w którym zdarza się nam rozmawiać częściej. Dlatego dodatkowa godzina rozmowy może okazać się bardzo pomocna. Promocja trwa do końca lutego.

Chcesz otrzymać godzinę rozmowy w Orange za darmo? Wystarczy, że doładujesz konto w kwocie 35 zł na stacji Lukoil. Pakiet 60 minut zostanie Ci przyznany automatycznie, a o włączeniu bonusu operator powiadomi Cię SMS-em. Minuty z dodatkowego pakietu możesz wykorzystać w ciągu 31 dni.

Jak uzupełnić konto?

Na otrzymanym wydruku z terminala znajdziesz 14-cyfrowy kod doładowania. Wpisz go z klawiatury telefonu poprzedzając go numerem *125*. Po wpisaniu kodu wciśnij # oraz klawisz „zadzwoń”. Alternatywnie zadzwoń pod numer *500.

Z promocji skorzystać mogą wszyscy użytkownicy na kartę oraz mix w Orange. Co ważne, doładowania łączą się z innymi promocjami i bonusami, które nie wymagają uzupełnień telefonu poprzez SMS. Szczegóły promocji znajdziesz na stronie www.epaypolska.pl oraz na www.orange.pl