Home » Komunikaty prasowe » Rozmawiaj bez limitu w Lycamobile 
- startery sieci dostępne na stojakach epay Polska

Rozmawiaj bez limitu w Lycamobile 
- startery sieci dostępne na stojakach epay Polska

12/02/2013 , Kategoria:
epay Polska udostępnia na swoich firmowych stojakach startery operatora Lycamobile. Są one dostępne niemal w 400 sklepach sieci HDS m.in. Inmedio, Inmedio Cafe, Relay oraz 1-Minute. Dodatkowo, z okazji zbliżających się Walentynek, operator proponuje swoim użytkownikom nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci w kraju. Rozmawiaj z ukochanym bez limitu! Śpiesz się! Promocja jest ważna tylko do końca miesiąca.

epay Polska udostępniła na swoich stojakach z Kartami Prezentowymi karty SIM operatora Lycamobile. Operator, chcąc zachęcić do rozmawiania wewnątrz sieci, przygotował specjalną promocję na nadchodzące Walentynki.

Chcesz rozmawiać za darmo i cieszyć się nielimitowanymi rozmowami wewnątrz sieci w Polsce? Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Lycamobile, weź 2 startery ze stojaka oraz podaruj jeden z nich, bliskiej Ci osobie. Uzupełnij swoje konto telefoniczne kwotą 10zł, 20zł, 30zł lub 50zł i rozmawiaj za darmo przez 14 dni od daty doładowania! Co więcej, po okresie dwóch tygodni darmowych rozmów, obowiązywać będzie opłata w wysokości zaledwie 0.29 zł za 30 minutowe połączenie! Promocja ważna jest do 28 lutego.

Startery znajdziesz w niemal 400 sklepach sieci HDS. Natomiast doładowania konta telefonu kupisz przy kasie we wszystkich sklepach sieci HDS w kraju.

Listę z punktami HDS, w których dostępne są stojaki epay Polska znajdziesz na stronie www.epaypolska.pl. Natomiast szczegóły promocji znajdziesz na www.lycamobile.pl.