Home » Komunikaty prasowe » „Rok Internetu za darmo” od Heyah na stacjach Statoil

„Rok Internetu za darmo” od Heyah na stacjach Statoil

31/03/2014 , Kategoria:

Heyah uruchomiła właśnie specjalną, wyjątkową  promocj „Rok internetu za darmo”. Aby z niej skorzystać  i cieszyć się swobodnym surfowaniem w internecie, wystarczy odwiedzić najbliższą stację Statoil i kupić dedykowany starter z promocją „Rok Internetu za darmo”. Możliwość nabycia starterów oraz zasileń konta Heyah na stacjach Statoil  (z wyłączeniem stacji oznaczonych logiem 1-2-3) zapewnia epay Polska, dywizja Euronet Polska.

Jeśli masz już konto w sieci Heyah, również możesz skorzystać z promocji „Rok Internetu za darmo”. Wystarczyaktywować taryfę „Dniówka” wybierając kod *100*74# lub poprzez MiBoa (mobilną stronę albo aplikację dostępną w Google Play oraz iStore). Użytkownicy korzystający już z innej taryfy w sieci Heyah (Taryfy Pakietowej i Nowej Heyah) powinni najpierw zmienić taryfę na „Dniówkę” poprzez wysłanie kodu *100*812#, a następnie do 30.04.2014r aktywować promocję „Rok Internetu za darmo”.

Ciesz się darmowym Internetem każdego dnia! 

W ramach promocji użytkownicy otrzymują 50 MB każdego dnia, bez względu na święta czy dni wolne. Co więcej, po wykorzystaniu przyznanego limitu, użytkownicy nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów za korzystanie z internetu, może nastąpić jedynie.zwolnienie transmisji danych. Jedyne o czym trzeba pamiętać, aby móc korzystać z darmowego inetrnetu to utrzymanie konta aktywnego na połączenia wychodzące.

Więcej informacji na temat promocji znaleźć można na www.epaypolska.pl oraz www.heyah.pl.