Home » Komunikaty prasowe » Premia na starcie dla doładowujących na STATOIL

Premia na starcie dla doładowujących na STATOIL

16/11/2012 , Kategoria:
Od 16 listopada epay Polska wraz z operatorem sieci PLUS oraz siecią STATOIL uruchomił promocję skierowaną do odwiedzających stacje. Tym razem kupując doładowanie do konta lub starter sieci PLUS na stacji STATOIL każdy abonent otrzyma bonusowe punkty Premium Club. Akcja jest ważna aż do 6 stycznia 2013 roku!

Klienci,  którzy na stacji STATOIL, poprzez terminal epay zakupią doładowanie do telefonu o wartości 50 zł – otrzymają aż 100 punktów w programie lojalnościowym Premium Club. Co więcej, każda wydana wielokrotność  50 zł na uzupełnienie konta w sposób analogiczny zwiększa liczbę bonusowych punktów PC. To jednak nie wszytko! Promocyjna oferta jest skierowana również do osób poszukujących prezentu mikołajkowego  – gdzie  za zakup startera o wartości 5 zł Klient otrzyma 5 punktów PC, a za starter o wartości 9 zł – 10 punktów PC. Dodatkowe punkty na koncie z pewnością pomogą również w sprawieniu sobie wymarzonego prezentu wybranego z katalogu nagród Premium Club. Pełny regulamin promocji dostępny jest na stacjach STATOIL oraz na www.premiumclub.pl

Czym są punkty Premium Club? PC to wielo-partnerski program, do którego należy m.in. sieć stacji STATOIL. Sumę uzbieranych punktów użytkownik w dowolnej chwili może zamienić na nagrody: sprzęt elektroniczny, AGD, akcesoria samochodowe, narzędzia do majsterkowania, zabawki dla dziecka, sprzęt turystyczny i sportowy lub na paliwo czy usługę mycia auta. Punkty można też przekazać szczytny cel – na Rodzinne Domy Dziecka, które szczególnie w czasie świąt potrzebują wsparcia.