Home » Komunikaty prasowe » Nowe, limitowane edycje starterów T-Mobile na kartę i Heyah debiutują na stacjach Lukoil

Nowe, limitowane edycje starterów T-Mobile na kartę i Heyah debiutują na stacjach Lukoil

23/02/2015 , Kategoria:

Wraz z początkiem roku operator sieci T-Mobile dla użytkowników telefonów na kartę wprowadza nowe propozycje na stacjach Lukoil. Hasłem przewodnim obu pozycji są darmowe minuty, SMS-y, MMS-y w tej samej sieci, a także transfer danych. Liczba starterów jest ograniczona. Za ich dostarczenie na stacje Lukoil odpowiada marka epay Polska.

Oferta T-Mobile na kartę i Heyah została skierowana do młodych osób ceniących sobie ciągły kontakt z najbliższymi, a także możliwość korzystania z internetu w swoich smartfonach.

#Promocja w Heyah

W przypadku Heyah to automatycznie aktywowana promocja składająca się z przede wszystkim rozmów, SMS-ów i MMS-ów za darmo do sieci Heyah i T-Mobile przy pierwszym doładowaniu konta za minimum 20 zł. Od tego momentu można cieszyć się promocją. Warunkiem jest jedynie ważne konto. Dodatkowo, klienci otrzymują internet w postaci paczki danych o wielkości 250MB za 3 zł, który zostaje aktywowany w momencie pierwszego użycia. W następnych tygodniach usługa odnawia na tych samych zasadach, trzeba tylko utrzymać saldo na koncie pozwalające na pobranie opłaty. Szczegółowe informacje nt. oferty są dostępne na stronie: www.heyah.pl.

#Promocja w T-Mobile na kartę

Z kolei promocyjne startery „SMS-y za 0 zł do wszystkich sieci + Internet 1 GB za 10 zł miesięcznie” w sieci T-Mobile na kartę gwarantują darmowe wiadomości tekstowe do wszystkich i na zawsze po pierwszym doładowaniu konta dowolną kwotą. Ponadto, w momencie zwiększenia salda konta do kwoty minimum 10 zł, aktywowany zostaje pakiet internetowy 1GB na okres 30 dni. Pakiet ten odnawia się cyklicznie pod warunkiem zapewnienia na koncie salda umożliwiającego pobranie opłaty. Szczegóły oferty są dostępne na stronie internetowej: www.t-mobile.pl.

Oba startery występują w edycji limitowanej i można je nabyć na stacjach paliw Lukoil. Za dostarczenie kart odpowiada marka epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska. – Cieszę się, że wraz z początkiem roku możemy wyjść z tak atrakcyjną propozycją dla młodych i aktywnych ludzi korzystających z telefonu na kartę. Najważniejszy jest kontakt z najbliższymi oraz dostęp do internetu, stąd darmowe minuty oraz pakiety internetowe w ofercie Heyah i T-Mobile – mówi Barbara Szewc Marketing Manager w epay Polska.

Więcej informacji na temat tej oferty oraz innych promocjach znaleźć można pod adresem www.epaypolska.pl.