Home » Komunikaty prasowe » Nowa marka Plusa – „Plush” już dostępna na stacjach Lukoil

Nowa marka Plusa – „Plush” już dostępna na stacjach Lukoil

12/11/2014 , Kategoria:

„Plush na Kartę” to nowa marka sieci Plus GSM, która powstała specjalnie z myślą o potrzebach młodych użytkowników smartfonów. Od początku miesiąca startery tej marki dostępne są na wszystkich 116 stacjach Lukoil w całej Polsce. Teraz płacąc przy kasie za tankowanie auta można kupić starter „Plush bez limitu” i jednocześnie zrobić niespodziankę dorastającemu dziecku, które czeka w aucie! Możliwość zakupu starterów i doładowań na stacjach Lukoil oferuje marka epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

Za cenę 5 zł oprócz starteru Plush klient otrzymuje pakiet usług na promocyjnych warunkach, które może testować aż przez 5 dni za darmo. Następnie, po uzupełnieniu konta w kwocie minimum 30 zł użytkownicy mogę wybrać te, które najbardziej przypadły im do gustu.

W ofercie użytkownikom zaproponowane zostały następujące pakiety:

Pakiet promocyjny

Cena

Czas trwania

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i pakiet 0,5 GB Internetu

35 zł

30 dni

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych

30 zł

30 dni

Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych

25 zł

30 dni

Pakiet 2 GB danych, SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i 9 gr/min do wszystkich sieci komórkowych

20 zł

30 dni

Pakiet 2 GB danych i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych

15 zł

30 dni

Do młodych ludzi trzeba dziś docierać inaczej, niekonwencjonalnie. Dlatego twarzą nowej marki sieci Plus jest sympatyczny Plushak – pluszowy miś prowadzący prawdziwie młodzieżowy styl życia. Oferta starterów, która znajduje się na stacjach Lukoil jest bardzo atrakcyjna. Wyróżnia się np. darmową aplikacją portali Facebook i Instagram. Aby korzystać z tych serwisów trzeba mieć jedynie aktywne i dodatnie konto telefoniczne – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Dodatkowo na stacjach Lukoil klienci mogą znaleźć dotychczasowe startery marki Plus na kartę również w atrakcyjnych promocjach, takich jak m.in. rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci bez limitu czy darmowy transfer danych. Więcej informacji na temat promocji sieci komórkowych dostępnych jest pod adresem https://epaypolska.pl/promocje/.