Home » Komunikaty prasowe » Niezła jazda w HEYAH

Niezła jazda w HEYAH

16/11/2012 , Kategoria:
epay Polska wraz z siecią telefonii komórkowej HEYAH zgotowały niezłą jazdę swoim użytkownikom. Od 16 listopada uzupełniając konto doładowaniem HEYAH o nominale 50 złotych w żółto-niebieskim biletomacie WKM w sieci doładowań ASEC S.A. abonent otrzyma 20 procent tej kwoty gratis.

Akcja jest skierowana do abonentów sieci HEYAH. Od 16 listopada uzupełniając konto w żółto-niebieskim biletomatacie Warszawskiej Karty Miejskiej w sieci sprzedaży ASEC S.A. o wartości 50 złotych otrzymają oni bonus w postaci dodatkowych 10 złotych, co sprawia, że mechanizm promocji jest niezwykle prosty. – Nie trzeba wysyłać dodatkowego kodu sms’em. Bonus zostaje dodany automatycznie po doładowaniu konta. Kupujesz 50, a dostajesz 60 złotych. Ten mechanizm jest odpowiedzią na potrzeby żyjących w ciągłym biegu młodych osób, którzy wolny czas wolą spędzać na realizowaniu swoich pasji i zainteresowań, a nie czytaniu wielostronicowych regulaminów – mówi Barbara Szewc Marketing Manager w epay Polska.

Jak znaleźć biletomat WKM operatora ASEC? Są to żółto-niebieskie maszyny dostępne na terenie Warszawy i okolic. Urządzenia usytułowane są w popularnych miejscach przesiadkowych takich jak dworce kolejowe, stacje metra czy przystanki autobusowe. Szybkość transakcji promocyjnego doładowania sprawia, że może być ono zrealizowane – nawet w godzinach szczytu – w oczekiwaniu pomiędzy jednym pociągiem metra a drugim. Charakterystyczne barwy maszyn sprawiają, że nie sposób ich nie zauważyć. Mapka z dokładnymi lokalizacjami:http://www.wkm.info.pl/?biletomaty,35