Home » Komunikaty prasowe » Kursy języków obcych z Orange na kartę, przy doładowaniu konta w warszawskich biletomatach sieci ASEC

Kursy języków obcych z Orange na kartę, przy doładowaniu konta w warszawskich biletomatach sieci ASEC

10/02/2014 , Kategoria:
Z początkiem nowego roku wiele osób deklaruje wprowadzenie w życie postanowień. Jednym z najczęściej wymienianych – obok rzucenia nałogów i aktywności fizycznej – jest nauka oraz doskonalenie języka obcego. Właśnie z myślą o nich sieć Orange udostępniła w biletomatach ASEC promocję darmowych kursów językowych. Promocja obowiązuje do 2 marca 2014 roku 
i skierowana jest do osób posiadających telefon w sieci Orange na kartę. Dostawcą usługi jest marka epay Polska, wchodząca w skład Euronet Polska.

Najnowsza promocja pt. „Lutowe Doładowania” skierowana została do użytkowników sieci Orange na kartę, którzy pragną podszkolić się ze znajomości języka obcego. Teraz, w ramach promocji otrzymują oni aż 14-dniowy bezpłatny kurs językowy w ramach serwisu „Kursy 123 z Orange”. Do wyboru mają język angielski, niemiecki, włoski, hiszpański oraz francuski. W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi w Warszawie sieć Orange przygotowała też propozycję dla najmłodszych użytkowników telefonów na kartę, dlatego w ofercie gratisowego kursu można wybrać również naukę języka angielskiego dla dzieci.

W okresie zimowym więcej czasu spędzamy w domach. Czas ten możemy wykorzystać na powtórkę lub naukę języka obcego i realizację jednego z noworocznych postanowień. Aby otrzymać darmowy, dwutygodniowy kurs językowy należy zasilić swoje konto Orange w niebiesko-żółtych biletomatach ASEC, które zlokalizowane są na terenie Warszawy w takich miejscach jak: dworce kolejowe, stacje metra czy przystanki autobusowe – wyjaśnia Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Proces otrzymania bonusu jest bardzo prosty. W pierwszej kolejności należy w dniach od 10 lutego do 2 marca 2014 roku zarejestrować się wysyłając SMS o treści KURS na numer 408 (koszt zgodny z obowiązującym Abonenta cennikiem). Następnie należy doładować konto telefoniczne za jedyne 25 zł, wybrać interesujący kurs językowy na stronie www.kursy123.orange.pl/25zl i wysłać bezpłatnego SMS-a o treści odpowiadającej danemu językowi pod numer 60406. W komunikacie zwrotnym klient otrzyma kod promocyjny, który należy wpisać na stroniewww.kursy123.orange.pl/25zl w zakładce „aktywuj kod”.

Sposób rejestracji w serwisie oraz aktywacji dostępu do poszczególnych kursów językowych opisany jest w regulaminie serwisu „Kursy 123 w Orange”. Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.orange.pl. Dostawcą usługi doładowania konta Orange w sieci biletomatów ASEC jest epay Polska. Więcej informacji o dostawcy usług znaleźć można na www.epaypolska.pl.