Home » Komunikaty prasowe » Komunijne dylematy – czym zastąpić słynny rower?

Komunijne dylematy – czym zastąpić słynny rower?

12/05/2017 , Kategoria:

Będąc zaproszonym na Pierwszą Komunię Świętą, zgodnie z tradycją w Polsce, dziecku często podarowuje się również upominki. W związku ze zmieniającymi się preferencjami najmłodszych oraz nowymi technologiami, dzieci coraz rzadziej otrzymują „zwyczajowy” rower, na rzecz konsoli do gier lub innego sprzętu elektronicznego. Oprócz tego Polacy systematycznie wydają coraz więcej decydując się na droższe prezenty. Jak wobec tego sprawić niespodziankę dziecku, być oryginalnym, a jednocześnie trafić w gusta najmłodszych i nie wydać majątku? Jedną z alternatyw może stanowić Karta Prezentowa. W tym roku epay Polska proponuje najnowsze karty z serii gier LEGO oraz The Sims 4.

Według ostatnich szacunków w mediach Polacy wręczają dzieciom z okazji Pierwszej Komunii Świętej upominki za kwotę od 100 zł do ponad 500 zł. Najwięcej zależy od relacji jaka łączy nas z dzieckiem – czy jest się rodzicem, członkiem bliskiej czy dalszej rodziny. W przypadku rodziców dziecka, ceny prezentów sięgają nawet kwot około tysiąca złotych. Wśród droższych upominków, często wybierany jest wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny, a wśród niego coraz częściej ten związany z grami – komputer czy wymarzona konsola do gier. Planując wydanie nieco mniejszej kwoty, warto zainteresować się którąś z Kart Prezentowych dostępnych w salonikach prasowych oraz na stacjach paliw w całej Polsce.

Najwięcej kłopotów sprawiają mniejsze prezenty
Wbrew pozorom, to właśnie tańsze prezenty stanowią dziś największe wyzwanie. Jak wydać racjonalną kwotę, niekoniecznie kilkuset złotową, a jednocześnie sprawić, by upominek był atrakcyjny dla dziecka? Jedną z możliwości jest kupno Karty Prezentowej. Rozwiązanie to jest coraz bardziej popularne, szczególnie w krajach zachodnich i gwarantuje szeroki wachlarz marek, różne nominały, a także dużą dostępność ze względu na rozwijaną sieć sprzedaży. W tym roku epay Polska, dystrybutor kart w Polsce, poleca najnowsze pozycje z grami z serii LEGO oraz ostatniej części The Sims.

Ulubiony film w świecie klocków Lego!
Już teraz dostępne są Karty Prezentowe, dzięki którym możliwe jest pobranie za pośrednictwem platformy Steam gry z serii Lego: Harry Potter, Władcy Pierścieni czy Gwiezdnych Wojen: Przebudzenie Mocy. Dzięki nim można wcielić się w postać jednego z ulubionych bohaterów kultowych filmów i przeżyć całą historię od nowa. Gry kosztują odpowiednio 44,99 zł, 79,99 zł oraz 99,99 zł. Karty umożliwiające ich pobranie można nabyć w sklepach sieci Relay, inmedio, 1-minute oraz Kolporter.
By uzyskać kod aktywacyjny do gry, wystarczy wejść na stronę https://muve.pl/nobox, wprowadzić i potwierdzić swój adres e-mail, a następnie wpisać 16 cyfrowy kod wydrukowany na paragonie otrzymany przy zakupie Karty.

Dostęp do wszystkich gier Origin, w tym The Sims 4 za 50, 60, 100, 120 lub 200 zł
Dzięki kartom można uzyskać nieograniczony dostęp do ulubionych pozycji od Electronic Arts i wykorzystać je do zakupów dowolnych produktów cyfrowych w sklepie Origin, w tym do płacenia za gry oraz dodatki. Nie wymagane jest posiadanie karty kredytowej. Wśród dostępnych pozycji jest m.in. The Sims 4, czyli okazja do wejścia w rzeczywistość jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Karty Origin wyróżniają się przede wszystkim mnogością dostępnych nominałów: 50, 60, 100, 120 i 200 zł. Karty można nabyć w punktach sieci Empik, Relay, inmedio, 1-minute, Kolporter, TESCO, Auchan, Lotos, Statoil/Circle K, Media Expert, Komputronik, Media Markt i Saturn.
Aktywacja Karty w tym przypadku polega na wejściu na stronę https://www.ea.com/gamecard i wykorzystując kod składający się z wielkich i małych liter, otrzymany w momencie zakupu w kasie sklepu, postępować zgodnie z instrukcją na ekranie.

Wielu osobom wydaje się, że nie ma dziś atrakcyjnej alternatywy dla gotówki czy bardzo drogich prezentów wręczanych dzieciom komunijnym. Tymczasem, mimo tego, że rzeczywiście upominki często wykraczają poza dotychczasowe normy i są coraz bardziej wyszukane, to istnieją propozycje dające wybór kwoty jaką chcemy poświęcić, tematyki oraz możliwość zakupu w praktycznie w każdym miejscu w Polsce. Takie cechy posiadają Karty Prezentowe, stąd mogą się okazać trafionym upominkiem z okazji Komunii Świętej. Tym bardziej, że do asortymentu trafiły nowe pozycje dedykowane młodszym użytkownikom, związane z szeroko znanym i lubianymi światami LEGO oraz The Sims – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Szczegółowe informacje nt. poszczególnych Kart Prezentowych, regulamin usługi oraz pełna lista lokalizacji sprzedaży, dostępne są na stronie internetowej https://www.epaypolska.pl.