Home » Komunikaty prasowe » Każdy Mikołaj z trafionym prezentem w worku – z Kartami Prezentowymi od epay Polska

Każdy Mikołaj z trafionym prezentem w worku – z Kartami Prezentowymi od epay Polska

26/11/2014 , Kategoria:

Mobilizacja wszystkich Mikołajów w Polsce! Nadchodzi święto ulubione przez wszystkie dzieci – Mikołajki, a wraz z nimi okazja na sprawienie radości swoim pociechom. Z asortymentu św. Mikołaja, epay – dywizja Euronet Polska, poleca Karty Prezentowe – m.in. dla młodych fanów gier: PlayStation, XBOX czy Don`t Starve, a dla modniś i modnisiów śledzących najnowsze trendy w modzie: H&M. Ważna wiadomość dla wszystkich św. Mikołajów – Karty Prezentowe są szeroko dostępne w całej Polsce, w salonach prasowych Inmedio, Relay i 1minute oraz salonach sieci własnej i agencyjnej Komputronik.

Każdego roku, 6 grudnia świętujemy Mikołajki, które są przedsmakiem nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia wszystkie dzieci zaraz po przebudzeniu, z wypiekami na twarzy szukają pod poduszkami upominków od „Świętego”. Na tę okazję epay, marka sieci Euronet, poleca Karty Prezentowe, które są idealnym sposobem na sprawienie 100% radości dzieciom.

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie one najbardziej uwielbiają spędzać czas grając na konsolach XBOX, PlayStation lub Nintendo. Karty Prezentowe epay Polska są przewidziane dla użytkowników każdej z tych platform. Dla korzystających z PlayStation przygotowano dwa rodzaje kart – PlayStation Network Card o nominale 100 lub 200 zł, umożliwiające zwiększenie środków w portfelu PlayStation Network o wybraną kwotę, oraz PlayStation Plus uprawniającą do subskrypcji na okres 3 lub 12 miesięcy.

W przypadku konsoli Microsoft XBOX również przewidziane zostały karty nominałowe oraz subskrypcyjne – XBOX Live Gold. Można wybrać spośród nominałów 50, 100 oraz 200 zł zależnie od potrzeb, a także subskrypcję 3- lub 12- miesięczną. Karty pozwalają na zakup aplikacji, gier lub wirtualnych dodatków w sklepach Windows (Windows 8.1), Windows Phone (WP 8) oraz XBOX. Jeśli zaś ktoś jest fanem konsoli Nintendo, również znajdzie coś dla siebie – Nintendo eShop Card, czyli karty nominałowe, 70 lub 120 zł, umożliwiające zakup klasycznych lub nowych gier w wirtualnym sklepie Nintendo.

Nowością na stojaku epay Polska jest Karta Prezentowa Don`t Starve. Wraz z jej aktywacją użytkownik otrzymuje możliwość pobrania gry, która stała się przebojem ostatnich dwóch lat. Fabuła polega na umożliwieniu jednemu z bohaterów przetrwania w dzikiej głuszy jak największą ilość dni. Gra zyskała ogromną popularność na całym świecie i jest idealną pozycją na zimowe wieczory.

– Mikołajki to idealny moment na sprawienie radości naszym pociechom, a Karty Prezentowe wydają się wręcz wymarzoną formą upominku na tę okazję. W obecnych czasach technologia jest ważną częścią życia każdego z nas na wielu płaszczyznach, a dzieci szczególnie upodobały sobie gry komputerowe oraz te na konsole. Myślimy o okazjach takich jak ta, stąd proponujemy prezent od św. Mikołaja, który spełni oczekiwania dzieci i zmieści się pod każdą poduszką – powiedział Piotr Adamek Dyrektor Zarządzający epay Polska.

Co jeśli zamiast fana gier mamy w domu młodą fashionistkę? Tu z pomocą przychodzą Karty Prezentowe H&M oraz SMYK. Dostępna w sklepach sieci SMYK oferta ubrań oraz akcesoriów dla dzieci w wieku 0-14 lat jest wprost nieprzebraną kopalnią skarbów, a dodatkową atrakcją będzie możliwość samodzielnego wyboru wymarzonego prezentu. Karty prezentowe SMYK o wartości 20, 50, 100, 150 zł oraz 200 zł można realizować we wszystkich sklepach stacjonarnych tej sieci. Z kolei trochę starszym maluchom radość sprawi karta umożliwiająca samodzielne zakupy w sklepie H&M. W zależności od nominału, obdarowana osoba może tutaj wykorzystać 50 lub 100 zł.

Więcej informacji na temat wszystkich pozycji w ofercie Kart Prezentowych dostępnych jest na stronie https://epaypolska.pl.