Home » Komunikaty prasowe » Karty Wyjątkowy Prezent na stojakach epay z wyjątkową zniżką na Dzień Kobiet

Karty Wyjątkowy Prezent na stojakach epay z wyjątkową zniżką na Dzień Kobiet

06/03/2013 , Kategoria:
Już za chwilę będziemy obchodzić święto Kobiet. Coraz częściej w dniu 8 marca kobiety zostają obdarowywane nie tylko kwiatami, ale również drobiazgami, które sprawią im przyjemność. Dlatego WyjątkowyPrezent.pl przedstawia specjalną promocję: rabat 10% na wybrane przeżycie. To nie wszystko! Osoba, która kupi Kartę Wyjątkowy Prezent również otrzymuje kod ze zniżką 10% na zakupy na stronie WyjątkowyPrezent.pl. Karty dostępnie są na stojakach epay z Kartami Prezentowymi. Stojaki można znaleźć w takich punktach jak Relay, Inmedio, Inmedio Cafe oraz 
1-Minute na terenie całego kraju.

Kupując kupon Gift Card Wyjątkowy Prezent zniżkę 10% na wybrane przeżycie otrzymuje zarówno kupujący, jak i obdarowywany! Wystarczy przełamać kupiony Gift Cart na pół. Kartę z przeżyciem podarować drugiej osobie, a kod kreskowy zachować dla siebie. W ten sposób osoba obdarowana, jak i kupujący upoważnieni są do zniżki 10% na wszystkie przeżycia zakupione na stronie WyjatkowyPrezent.pl.

Chcesz sprawić radość na Dzień Kobiet mamie, siostrze, a może ukochanej? Nie wiesz co kupić? Odwiedź najbliższy punkt  Relay, Inmedio, Inmedio Cafe lub 1-Minute i wybierz kartę Wyjątkowy Prezent. W ten sposób Twój podarunek zawsze będzie trafiony ponieważ osoba obdarowana sama decyduje, czy ma ochotę na ekstremalne doznania, rozwijanie swojego hobby czy też na chwilę relaksu w SPA.

Jak działa Gift Card Wyjątkowy Prezent?

W wybranych punktach sieci HDS, takich jak Relay, Inmedio, Inmedio Cafe lub 1-Minute nabyć można Kartę Prezentową o wartości: 50 lub 100 zł. Na każdym zakupionym kuponie znajduje się specjalny kod, który upoważnia do wymiany danej kwoty na wybrane przeżycie. Wybierać można aż spośród 700 prezentów. Wystarczy wejść na stronę www.wyjatkowyprezent.pl, wybrać super atrakcję i dokonać transakcji przy użyciu kodu z Karty Prezentowej Gift Card.

Więcej informacji na temat lokalizacji stojaków z Kartami Prezentowymi, na których można kupić Gift Card Wyjątkowy Prezent dostępne są na stronie www.epaypolska.pl.