Home » Komunikaty prasowe » Karty Prezentowe Westwing – pomysłem na prezent z okazji ślubu

Karty Prezentowe Westwing – pomysłem na prezent z okazji ślubu

24/06/2015 , Kategoria:

Sezon ślubów oraz wesel rozpoczął się na dobre. Najwięcej bowiem par pobiera się od czerwca do października. Na te miesiące przypada ponad połowa zawieranych w Polsce małżeństw. Te same statystyki pokazują, że na weselu w naszym kraju bawi się około stu osób. A jak jest z prezentem dla państwa młodych? Tutaj coraz częściej goście szukają alternatywy wobec gotówki. Standardem stają się Karty Prezentowe, szczególnie tych firm, które pomogą młodym już „na swoim”. Karty prestiżowego klubu zakupowego Westwing.pl dostępne są w sklepach prasowych Relay, Inmedio i 1-Minute na terenie całego kraju.

Często państwo młodzi wraz z podjęciem decyzji o zawarciu małżeństwa, postanawiają kupić lub wynająć pierwsze mieszkanie, które pozwoli im rozpocząć wspólne życie. Naturalnym staje się konieczność urządzenia bądź wykończenia nowego lokum. W tej sytuacji Karty Prezentowe umożliwiające samodzielny wybór pięknych produktów do domu na portalu Westwing.pl będą najlepiej trafionym prezentem ślubnym!

– Karty Westwing są elegancko wyglądającą, a co najważniejsze praktyczną w użyciu alternatywą dla dotychczasowych prezentów ślubnych. Co równie ważne, pozostawiają duże pole manewru młodej parze, a jednocześnie w niebanalny sposób odpowiadają na ich bieżące potrzeby   mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Westwing to międzynarodowy lider e-commerce w branży wyposażenia wnętrz. Dzięki Kartom Prezentowym klienci zyskują możliwość zakupu doskonałej jakości produktów ponad 3000 marek, wyselekcjonowanych przez zespół stylistek. Na portalu Westwing.pl codziennie oferowanych jest ok. 1000 nowych produktów, które są dostępne przez ograniczony czas, wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Na atrakcyjność oferty wpływa także fakt, że portal oferuje produkty w bardzo korzystnych cenach. Karty Prezentowe Westwing są dostępne w nominałach 50, 100 oraz 200 zł. Za ich dystrybucję odpowiada epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

Szczegóły dotyczące aktywacji kart oraz pełną listę punktów sprzedaży Kart Prezentowych Westwing znaleźć można pod adresem https://epaypolska.pl/punkty-epay/.