Home » Komunikaty prasowe » Karty Prezentowe na I Komunię Świętą

Karty Prezentowe na I Komunię Świętą

24/04/2015 , Kategoria:

Kiedyś aparat fotograficzny, rower oraz zegarek elektroniczny, dziś smartfon, konsola do gier, tablet lub laptop. Królują gadżety technologiczne, na które rodzina „komunisty” jest w stanie wydać znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Jak odnaleźć się w atmosferze szału prezentowego? Jedną z możliwości jest zakup Karty Prezentowej, która może być idealnym uzupełnieniem prezentu technologicznego, dającym natychmiastowy i bezpieczny dostęp do gier online, muzyki czy pakietu Microsoft Office.

Karty Prezentowe Google Play, Xbox, Sony PlayStation, Spotify, League of Legends i The Settlers dające prawdziwą funkcjonalność prezentom technologicznym można nabyć w salonach prasowych HDS, punktach sieci Komputronik czy sklepach Empik. Za ich dystrybucję odpowiada marka epay Polska.

Największa zaleta? Natychmiastowy dostęp!

Dzieci w wieku szkolnym mają często problem związany z zapłatą za wirtualne zakupy z poziomu konsoli, gdyż nie posiadają jeszcze karty płatniczej. Rodzice, z obawy o bezpieczeństwo, nie są skłonni użyczać im swojej. Karty Prezentowe całkowicie rozwiązują ten problem.

Myślisz o zakupie konsoli do gier? Do tego zestawu warto dołączyć Kartę Prezentową w zależności od rodzaju urządzenia – Xbox Live bądź PlayStation Network. Karty różnią się nominałami oraz czasem subskrypcji:

– Xbox Live oferuje karty o nominale 50, 100 oraz 200 zł.

– PlayStation występują w nominałach 100 lub 200 zł, oraz w wersji PlayStation Plus działającej na zasadzie subskrypcji na okres 3 lub 12 miesięcy.

Umożliwiają one m.in. dostęp do dodatkowych funkcjonalności lub bonusów, np. dodatkowej kolekcji gier.

Dobrym dopełnieniem zakupionego laptopa mogą być dwie Karty Prezentowe dedykowane graczom najpopularniejszej obecnie gry sieciowej Leauge of Legends i powszechnie znanej strategii przeglądarkowej The Settlers Online. Obie Karty występują w dwóch nominałach – 40 i 80 zł, które są wymienialne na wirtualną walutę gry.

Karty Prezentowe zadowolą również tych, którzy otrzymają nowego smartfona bądź tablet. Z myślą o posiadaczach tych urządzeń powstały karty Google Play oraz Spotify. Pierwsza z nich pozwala na opłacenie dowolnej transakcji w sklepie Google Play, w którym znajdziemy e-booki, muzykę czy aplikacje. Dotychczas było to możliwe jedynie przy użyciu karty płatniczej, bądź dopłaty do rachunku telefonicznego. Dzięki Karcie Prezentowej, dostępnej w nominałach 50, 75 oraz 150 zł, dziecko może skorzystać z oferty sklepu bez nadużywania karty rodziców. Z kolei Spotify jest obecnie najpopularniejszą aplikacją do słuchania muzyki na urządzeniach mobilnych. Dzięki Karcie Prezentowej dziecko otrzymuje dostęp do wersji Premium na okres 1, 3 lub 6 miesięcy. Odpowiednio za 20, 60 lub za 120 zł można się cieszyć nieograniczoną ilością muzyki zarówno na tablecie jak i nowym smartfonie.

– Do I Komunii Świętej przystępuje co roku większość uczniów drugiej klasy szkoły podstawowej. Wśród prezentów niekwestionowanym liderem są urządzenia mobilne – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska oraz dodaje – Karty dystrybuowane przez epay Polska dają obdarowanym natychmiastowy dostęp do usług oferowanych za ich pośrednictwem, bez konieczności użyczania karty płatniczej rodziców. Dzieci z pewnością docenią dodatkowy prezent w postaci nieograniczonego dostępu do darmowej muzyki na swoim smartfonie czy możliwość wykupienia bonusów w ulubionej grze.

Wszystkie Karty Prezentowe można kupić w salonach prasowych sieci HDS – Relay, Inmedio oraz 1 minute, a także punktach sieci sklepów Komputronik oraz salonach Empik na terenie całego kraju. Szczegółowe informacje na temat oferty Kart Prezentowych wraz z pełną listą lokalizacji można uzyskać pod adresem www.epaypolska.pl.

Karty Prezentowe wraz z nominałami:

Xbox Live – dostępne są w wariantach 50, 100 oraz 200 zł.

PlayStation – występują w nominałach 100 lub 200 zł, oraz w wersji PlayStation Plus działającej na zasadzie subskrypcji na okres 3 lub 12 miesięcy.

Google Play – dostępne w nominałach 50, 75 oraz 150 zł.

Spotify – w wersji Premium dostępne na okres 1, 3 lub 6 miesięcy. Odpowiednio za 20, 60 lub za 120 zł można się cieszyć nieograniczoną ilością muzyki zarówno na tablecie jak i nowym smartfonie.

League of Legends – nominały 40 zł i 80 zł.

The Settlers – nominały 40 zł i 80 zł.