Home » Komunikaty prasowe » Karty Prezentowe Filmbox debiutują w salonach prasowych Relay, 1-minute oraz Inmedio

Karty Prezentowe Filmbox debiutują w salonach prasowych Relay, 1-minute oraz Inmedio

15/12/2014 , Kategoria:

Okres zimowy zaczął się na dobre, a wraz z nim długie, mroźne wieczory. Czas ten często spędzamy w domu przy kubku gorącej herbaty, nierzadko schowani pod kocem. Chwile te są okazją do nadrobienia zaległości filmowych. Dlatego, specjalnie na tę okoliczność do sklepów sieci HDS zostały wprowadzone Karty Prezentowe Filmbox, dedykowane wszystkim fanom dobrego kina. Już za 19.90 zł każdy może sprezentować sobie lub bliskim dostęp do stale aktualizowanej bazy filmów, które można oglądać w dowolnym momencie na wybranym urządzeniu. Za dostarczenie Kart Prezentowych do sieci HDS odpowiada epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

Dzięki Kartom Prezentowym Filmbox można uzyskać dostęp do Filmbox Live, biblioteki ponad 1000 najgorętszych pozycji filmowych. Ale to nie wszystko. Filmbox Live to także 11 kanałów telewizyjnych na żywo: od filmowych (Kino Polska, FilmBox HD, FilmBox Action, FilmBox Arthouse, FilmBox Extra), przez dokumentalne (FashionBox HD, Docubox HD) i sportowe (sporty walki w FightBox HD, ekstremalne w Fast & Fun Box) aż po muzyczne (360 Tune Box i Kino Polska Muzyka). Warto również wspomnieć, że jedno konto umożliwia dostęp do filmów nawet z kilku różnych urządzeń: komputera, tabletu, telewizora.

– Wraz ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i feriami zimowymi, mamy możliwość odpoczynku. Aby umilić ten czas sobie oraz bliskim, zaproponowaliśmy Karty Prezentowe Filmbox, które właśnie zostały wprowadzone do sklepów sieci HDS. Większość z nas lubi oglądać filmy, ale nie każdy ma czas, by na bieżąco chodzić do kina w ciągu roku, stąd nadarza się idealna okazja, by to nadrobić. Aktualizowana na bieżąco baza filmów VOD sprosta wymaganiom nawet największych kinomaniaków – powiedział Piotr Adamek, Managing Director w epay Polska.

Koszt karty uprawniającej do korzystania z oferty Filmbox Live przez miesiąc to 19,90 zł. Dostępne są także karty dające dostęp przez 3 lub 6 miesięcy – kosztują one odpowiednio 49,90 i 99,90 zł. Aby oglądać filmy na telefonach czy tabletach z systemem iOS i Android lub za pomocą konsol PlayStation 3 i Xbox 360, niezbędne jest wcześniejsze pobranie bezpłatnej aplikacji Filmbox Live. Na telewizorach Smart TV aplikacja jest instalowana fabrycznie przez producenta. Oczywiście, z oferty można również korzystać za pośrednictwem dowolnego komputera poprzez stronę www.filmboxlive.com. W większości filmy dostępne są w jakości HD. Ich odtwarzanie odbywa się przez Internet na zasadzie połączenia strumieniowego (streamingu): dzięki temu można zacząć oglądanie niemal natychmiast, nie czekając, aż cały film się ściągnie.

Aktywacja karty następuje przy kasie sklepu w momencie zakupu. Każda posiada jednorazowy kod PIN, który należy wprowadzić na swoim koncie w serwisie internetowym Filmbox Live. Więcej informacji na temat Kart Prezentowych Filmbox oraz innych, oferowanych na stojakach epay Polska znaleźć można na stronie https://epaypolska.pl/produkty/karty-prezentowe/.

Dodatkowo, 15 grudnia na stronie epay Polska na Facebooku ogłoszony został specjalny konkurs, dedykowany wszystkim miłośnikom kina. Aby wziąć w nim udział wystarczy polubić stronę „epay Polska”, a następnie otagować w komentarzu pod konkursowym postem osobę, z którą chciałbyś wspólnie obejrzeć film ze strony http://www.filmboxlive.com/pl wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie Wy powinniście otrzymać kartę podarunkową na wspólny seans. Kartami Prezentowymi nagrodzone zostaną 3 najciekawsze zgłoszenia https://facebook.com/epayPL.