Home » Komunikaty prasowe » Karty Prezentowe od epay Polska ułatwią pracę każdego Mikołaja

Karty Prezentowe od epay Polska ułatwią pracę każdego Mikołaja

01/12/2016 , Kategoria:

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Tego dnia rodzice, chcąc sprawić radość swoim pociechom, obdarowują je upominkami. Pomimo tego, że sklepowe półki uginają się od towarów, czasem trudno jest wybrać odpowiedni prezent. Z pomocą przychodzą Karty Prezentowe, dzięki którym można zachować element niespodzianki, a jednocześnie mieć pewność, że trafi się w gust swojego dziecka. Dostępne są w punktach na terenie całej Polski: m.in. w salonach prasowych Inmedio, Relay, 1minute, salonach Empik, w sklepach Auchan, Komputronik czy Media Expert, oraz na stacjach Statoil, Lotos i BP.

Smartfon to jeden z wielu gadżetów, z którego każdego dnia korzystają nasze pociechy. Dzięki Google Play można pobierać gry, e-booki czy muzykę prosto na swoją komórkę. Do tej pory płatności za pobierane treści były możliwe za pośrednictwem kart płatniczych lub u wybranych operatorów poprzez rachunki za telefon. Dzięki Karcie Prezentowej Google Play cały proces staje się dużo łatwiejszy i bezpieczniejszy, zwłaszcza dla młodszych użytkowników. Dokonując zakupu dowolnej aplikacji, wystarczy przepisać kod ze swojej karty. Występują one w trzech nominałach: 50, 75 oraz 150 zł.

Gra na konsoli to dzisiaj jedna z ulubionych form rozrywki – nie tylko dzieci. W tym przypadku radość ze wspólnie spędzonego czasu mogą czerpać również rodzice. Niezależnie od tego, czy posiadana jest konsola Xbox czy PlayStation można zakupić kartę prezentową na każdą z tych platform.

W przypadku konsoli produkcji Microsoftu możemy wybrać opcję subskrypcyjną lub nominałową. Xbox Live Gold to 3- bądź 12-miesięczna subskrypcja, dzięki której uzyskuje się możliwość gry w trybie multiplayer, czatu z innymi użytkownikami i wiele zniżek. Co więcej, użytkownik otrzymuje dostęp do 4 gier miesięcznie objętych specjalną promocją – bez dodatkowych opłat, których aktualną listę można znaleźć na stronie xbox.com. Użytkownik ma także do wyboru Karty w czterech różnych nominałach: 50, 70, 100 oraz 200 złotych. Wśród Kart są także te umożliwiające zakup najnowszych tytułów z świata gier takich jak Forza Horizon 3 czy God of War 4 czy najnowszego dodatku do Wiedźmina – Krew i Wino. Fani wirtualnej piłki nożnej czekają z kolei na Karty z punktami do trybu Fifa Ultimate Team, dostępnymi w formatach 500, 750, 1050, 1600, 2200, 4600 lub 12000 punktów.

Z kolei Karta PlayStation umożliwia zakupy użytkownikom PlayStation 4, PlayStation 3, a także PSP i PS Vita w PlayStation Store. Tu również, tak jak w przypadku kart XBOX, mamy do wyboru dwie opcje. Pierwszą z nich są dwa dostępne nominały kart PlayStation Store: 100 lub 200 zł. Druga dotyczy Kart PlayStation Plus: z subskrypcją 3- lub 12- miesięczną.
Dla miłośników gier komputerowych takich jak World of Warcraft, Diablo, StarCraft czy Heroes of the Storm idealnie sprawdzi się Karta Prezentowa Blizzard. Oferowana jest ona w dwóch nominałach 20 oraz 25 euro – a ich bieżące ceny w złotówkach są uzależnione od kursu walut. Za jej pomocą można dokonać zakupu gier lub dodatków w sklepie Batttle.net. Z kolei zagorzali fani gry Leauge of Legends ucieszą się z Kart o wartości 40 oraz 80 zł pozwalających na wykupienie tzw. Riot Points, wirtualnej waluty niezbędnej do zakupu dodatkowych ulepszeń, np. bohaterów, skórek i dopalaczy zwiększających przyrost Punktów Zasług i Doświadczenia.

Każdy Mikołaj ma swojego asa w rękawie. W przypadku Kart Prezentowych są to takie marki jak Zalando, H&M, TK Maxx oraz SMYK. Idealny pomysł na prezent dla starszych i młodszych modowych pasjonatów. Każda z nich występuje w kilku nominałach, co daje możliwość sprezentowanie połączenia Kart kilku marek. Dzięki każdej z nich, oprócz nowej części garderoby, dziecko ma możliwość wyboru rzeczy w sklepie internetowym Zalando lub stacjonarnych punktach H&M, TK Maxx lub SMYK.

Wybór upominku na Mikołajki bywa rzeczą trudną. Z jednej strony mamy mało czasu, do tego dochodzi problem ze stwierdzeniem, co naprawdę sprawiłoby największą radość dziecku. Nasze pociechy żyją z technologią na co dzień, dlatego karta umożliwiająca zakup gier na konsolę, komputer bądź smartfon może być idealnym rozwiązaniem. Same mogą zdecydować, co najbardziej im odpowiada. Ważny jest także aspekt bezpieczeństwa, stąd każda karta ma określony nominał i nasze pociechy nie są narażone na dodatkowe, nieprzewidziane koszty – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Więcej informacji na temat poszczególnych w ofercie Kart Prezentowych są dostępne na stronie https://epaypolska.pl.