Home » Komunikaty prasowe » Karty Microsoft Office oraz XBOX teraz także w supermarketach TESCO

Karty Microsoft Office oraz XBOX teraz także w supermarketach TESCO

14/04/2016 , Kategoria:

Do jednej z największych sieci supermarketów w Polsce – TESCO – trafiły właśnie dwa rodzaje kart Microsoft. Są to pozycje z oprogramowaniem Microsoft Office oraz karty przedpłacone dla posiadaczy konsol do gier XBOX. Obie karty występują w kilku wariantach, zależnie od potrzeb użytkownika. Dotychczas obie można było nabyć tylko w sieciach sklepów Komputronik, Empik, Media Expert, a także w supermarketach Auchan. Za dystrybucję odpowiada epay Polska.

Microsoft Office składa się z kilku podstawowych dziś, a czasami wręcz niezbędnych aplikacji do pracy na komputerze. Jest to oprogramowanie składające się z edytora tekstów Word, arkuszy kalkulacyjnych Excel, prezentacji PowerPoint, notesów cyfrowych OneNote, czy baz danych Access. Te formaty plików stały się tak popularne, że często są podstawą przy zakupie komputera przeznaczonego do pracy. Karty Microsoft Office dostępne w supermarketach TESCO dają możliwość nabycia któregoś z pakietów: Office 365 Home, Office 365 Personal, Office Home & Student, Home & Business oraz Office Professional. Aby aktywować kartę i móc pobrać wykupiony pakiet Microsoft Office, należy wykorzystać klucz na kuponie otrzymanym w momencie zakupu. Wystarczy wejść na stronę https://setup.office.com/ i przepisać indywidualny klucz produktu.

Oprócz pakietu biurowego, do Tesco trafiły także Karty przedpłacone XBOX. Normą dla dzisiejszych graczy konsolowych jest korzystanie z wirtualnego sklepu z aplikacjami, grami oraz dodatkami producenta. Związane jest to z płatnościami, które możliwe są do zrealizowania tylko przy użyciu karty kredytowej. Stanowi to problem dla niektórych użytkowników, szczególnie najmłodszych. Karty XBOX umożliwiają obejście tego problemu, gdyż płacąc gotówką za kartę o nominale 50, 70, 100 lub 200 zł, możemy w prosty sposób doładować nasze saldo na koncie XBOX. Wystarczy zalogować się na witrynie http://commerce.microsoft.com, a następnie wpisać 25-cyfrowy kod w oznaczonym miejscu. Alternatywą są także karty w formacie 3-miesięcznej bądź 12-miesięcznej subskrypcji konta XBOX Live Gold. Jest to rozszerzenie konta XBOX uprawniające do pobrania dodatkowych darmowych gier, a także korzystania ze wszystkich dostępnych funkcji rozgrywki wieloosobowej.

– Produkty Microsoft są jednymi z kluczowych pozycji wśród naszych technologicznych Kart Podarunkowych. Kilka dostępnych wariantów w przypadku Kart Microsoft Office, jak i XBOX, umożliwiają dobór karty pod własne preferencje, a nowe lokalizacje w postaci supermarketów TESCO znacznie zwiększają dostęp do Kart. Cieszymy się, że po raz kolejny Karty epay mają szanse trafić do jeszcze większej liczby osób i stać się coraz bardziej widoczną alternatywą dla swoich tradycyjnych odpowiedników – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Szczegółowe informacje nt. dokładnej lokalizacji najbliższego punktu sprzedaży epay oraz dodatkowe informacje nt. oferty Kart Prezentowych Microsoft, a także innych marek można znaleźć na stronie internetowej https://epaypolska.pl/produkty/karty-prezentowe. Za dystrybucję Kart odpowiada epay Polska, dywizja firmy Euronet Polska.