Home » Komunikaty prasowe » Karta Prezentowa na Dzień Dziecka!

Karta Prezentowa na Dzień Dziecka!

24/05/2016 , Kategoria:

Czerwiec szczególnie przez najmłodszych jest kojarzony bardzo pozytywnie m.in. ze względu na koniec roku szkolnego, ale też na przypadający w pierwszy dzień tego miesiąca Dzień Dziecka. Jest to wyjątkowy dzień, który dorośli w większości poświęcają właśnie tym najmłodszym, nierzadko prezentując im drobne upominki z tej okazji. Dla fanów gier z pomocą jak zawsze przychodzą – zyskujące coraz większą popularność – Karty Prezentowe, w tym roku oferując bogaty asortyment m.in. takich marek jak Blizzard, Leauge of Legends, World of Tanks, a także PlayStation Store oraz Xbox Live.

Od niedawna, w salonach sieci Empik oraz sklepach Media Expert pojawiły się najnowsze Karty Blizzard umożliwiające doładowanie konta na platformie wirtualnej Battle.net. Jak pokazują najnowsze statystyki, korzysta z niej obecnie kilka milionów graczy. Głownie są to sympatycy takich tytułów jak World of Warcraft, Diablo III, Starcraft, Hearthstone czy najnowszej produkcji studia Blizzard – Overwatch. W sprzedaży dostępne są dwa nominały, w wartościach 90 i 120 zł, o które można doładować swoje konto i cieszyć się dodatkowymi środkami do zakupu wybranej gry czy dodatku do niej. Wraz z zakupem specjalnej Karty klient otrzymuje kupon z kodem, który należy wprowadzić po zalogowaniu na własne konto Battle.net.

Z kolei dla zapalonych fanów popularnych gier sieciowych – Leauge of Legends lub World of Tanks – z zaproponowano karty o nominałach 40 oraz 80 zł. Dzięki tym Kartom Prezentowym można m.in. zyskać przewagę w rozgrywce, wykorzystując wygenerowany w momencie zakupu jednorazowy kod, który po wprowadzeniu aktywuje doładowanie salda konta wirtualnej waluty w League of Legends – tzw. Riot Points. Obie Karty dostępne są sklepach sieci Komputronik. Dodatkowo, Karty Leauge of Legends można nabyć również w punktach Relay, 1-minute, Inmedio, Kolporter, Statoil, Media Expert, Auchan i Empik. Z kolei Karty World of Tanks dostępne są również w sklepach sieci Media Expert.

Ponadto, dla preferujących rozgrywkę na konsolach do gier, również przygotowano dwa rodzaje Kart – w formie tradycyjnej Karty przedpłaconej, a także uprawniającej do subskrypcji rozszerzonej funkcjonalności konta. W przypadku użytkowników konsoli PlayStation, dostępne są doładowania o nominałach 100 lub 200 zł, albo Karty z subskrypcją PlayStation Plus na 3 bądź 12 miesięcy. Dla posiadaczy konsol Xbox, Karty występują w nominałach 50, 70, 100 oraz 200 zł, a także z subskrypcją Xbox Live Gold również na okres 3 lub 12 miesięcy. Zakup tej Karty, identycznie jak w przypadku pozostałych wiąże się otrzymaniem specjalnego kuponu z kodem, który po wprowadzeniu na własne konto PlayStation lub Xbox aktywuje wybraną funkcjonalność. Obie Karty można nabyć w punktach sieci sprzedaży Relay, Inmedio, 1 minute, Komputronik, Empik, Media Expert, Auchan. Dodatkowo, Karty PlayStation dostępne są także na stacjach paliw Statoil oraz sklepach Sony, zaś Karty Xbox w supermarketach Tesco.

Dzień Dziecka od kilku lat jest datą szczególną dla nas uwzględniana w przygotowywanym każdego roku planu wdrażania nowych produktów do oferty Kart Prezentowych epay. Z roku na rok staramy się poszerzać asortyment Kart tak, by była on atrakcyjny dla coraz większej liczby osób. Z czasem przybywa graczy, którzy chcą korzystać z dodatkowych funkcjonalności dostępnych na specjalnie przygotowanych platformach. Na tym tle Karty Prezentowe wyróżniają się przede wszystkim ogólną dostępnością w całej Polsce, ale przede wszystkim możliwością korzystania z wirtualnych sklepów przez młodszych użytkowników, często nie posiadających jeszcze swoich kart kredytowych – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Warto także zwrócić uwagę na ofertę sklepu MUVE.pl, gdzie od niedawna dostępne są produkty PlayStation Store o nominałach: 50, 100, 200; jak również subskrypcje 3 i 12 miesięczne.
Ta forma zakupów w szczególności powinna przypodobać się osobom ceniących szybkość i wygodę. Kod jest w wersji cyfrowej i dostępny jest od razu po dokonaniu płatności przelewem. Obecnie to najszybsza forma doładowania konta na PlayStation Store. Więcej na www.muve.pl.

Szczegółowe informacje oraz punkty sprzedaży poszczególnych Kart Prezentowych można znaleźć na https://epaypolska.pl/produkty/karty-prezentowe. Za dystrybucję Kart odpowiada epay Polska.