Home » Komunikaty prasowe » Karta Prezentowa będzie zawsze udanym prezentem 
na Pierwszą Komunię Świętą

Karta Prezentowa będzie zawsze udanym prezentem 
na Pierwszą Komunię Świętą

20/05/2014 , Kategoria:
Nadszedł okres pierwszych komunii. Nieodłącznym już elementem przystąpienia dzieci po raz pierwszy do Komunii Świętej jest obdarowywanie pociech upominkami z tej okazji. Dobór odpowiedniego prezentu jest coraz trudniejszy, głównie ze względu na ogromną paletę możliwych. Co więcej, obecnie dzieci w wieku 8-10 lat mają już rower czy komputer, czyli przedmioty, które do niedawna były niemal pozycjami obowiązkowymi. Co zatem zrobić, aby podarować ciekawy, a zarazem oryginalny prezent, który trafi w gusta obdarowanego? Ten cel z powodzeniem zrealizuje Karta Prezentowa. Dzięki epay Polska, dywizji działającej w ramach Euronet Polska, w salonikach prasowych Relay, Inmedio Cafe. Inmedio i 1-minute można wybrać spośród ponad 30 Kart Prezentowych na jednym stojaku.

–  Karty  Prezentowe to podarunek na miarę XXI wieku. Ich największą zaletą jest forma, która zawsze pozostawia ostateczną decyzję obdarowanemu. To sprawia, że każdy prezent jest trafiony. Co więcej, obdarowując Kartą Prezentową dziecko, mamy pewność, że prezent przypadnie mu do gustu. W ofercie epay Polska znajdują się m.in. karty na konsole do gier, karty prezentowe firmy WyjątkowyPrezent, H&M, SMYK, audioteka.pl, Spotify i wiele, wiele innych. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka i każdy znajdzie tu coś dla siebie – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Dla zapalonych graczy komputerowych 

Jeśli „komunista” posiada już urządzenia elektroniczne takie jak komputer czy konsola do gier, dlaczego nie zakupić karty upominkowej, która pozwoli mu na kupno nowych gier przez Internet? W ofercie epay Polska można znaleźć zarówno karty na konsole PlayStation – PlayStation Network Card o nominałach 100 oraz 200 zł, karty na konsoleNintendo w wysokości 70 i 120 zł, jak również na Xbox – te dostępne są w wysokości 50, 100 oraz 200 złotych.

Dla elegantek i elegantów

Pociecha uwielbia się stroić i przebierać? Zastanawia się nad wypełnieniem szafy modnymi ubraniami? A co jeśli wybrany prezent nie trafi w gust obdarowanego? W ofercie epay Polska znaleźć można karty do najpopularniejszej firmy modowej w Polsce – H&M! Dostępne są też karty upominkowe firmy Zalando umożliwiające zakupy online. Dodatkowo w salonikach prasowych Relay, InMedio i 1-minute znaleźć można karty upominkowe sklepu SMYK o wartości 20, 50, 100, 150 zł oraz 200 zł, które można realizować we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci SMYK. Co więcej, kupiona karta ważna jest przez cały rok od momentu jej zakupu.

Dla kolekcjonerów wrażeń 

A może by tak podarować niezapomniane przeżycie? Kupując dostępną na stojaku kartę prezentową dziecko samo wybierze jeden z ponad 600 doświadczeń z ogromnej oferty WyjątkowyPrezent. Do wyboru może być  m.in. nauka jazdy konnej, lekcje sztuk walki czy obóz żeglarski! Natomiast, jeśli obdarowywany jest fanem książek, Karta Prezentowa Audioteka.pl wydaje się tu idealnym upominkiem. Jest to portal internetowy oferujący możliwość kupowania i pobierania audiobooków i odsłuchiwanie ich na telefonie komórkowym lub tablecie. W ramach serwisu dostępnych jest aż ponad 100 wydawców. Na stojakach z Kartami Prezentowymi dostępne są też karty Spotify, które pozwalają na stworzenie indywidualnej biblioteki muzycznej na urządzeniach elektronicznych.

Pełna lista lokalizacji, w których można znaleźć stojaki z Kartami Prezentowymi epay Polska znajduje się na http://www.epaypolska.pl/produkty/