Home » Komunikaty prasowe » Karta FilmBox Live w salonach prasowych Kolporter sposobem na nadchodzące jesienne wieczory!

Karta FilmBox Live w salonach prasowych Kolporter sposobem na nadchodzące jesienne wieczory!

08/10/2015 , Kategoria:

Z Polską złotą jesienią, oprócz pięknych i ciepłych dni, wiążą się również coraz chłodniejsze i dłuższe wieczory, które często są spędzane w domach w towarzystwie kubka z gorącą herbatą. Czas ten można wykorzystać na nadrobienie zaległości filmowych. Szeroką bazę filmów oferuje FilmBox Live, a nielimitowany dostęp do niej umożliwiają kody dostępne na Kartach Prezentowych. Karty FilmBox Live dostępne są we wszystkich salonach Kolporter w formie kodu na wydruku. Za ich dystrybucję odpowiada epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

– Karty FilmBox Live dostępne w punktach sieci Kolporter są wręcz idealnym podarunkiem na tę porę roku. Coraz dłuższe wieczory skłaniają nas do pozostania w domu i skorzystania z oferty FilmBox Live, którego baza filmów jest na bieżąco aktualizowana o najnowsze produkcje – mówi Piotr Adamek Dyrektor Zarządzający, epay Polska.

Oferta FilmBox Live to ponad 1000 najgorętszych tytułów filmowych, ale również 11 kanałów telewizyjnych na żywo: od filmowych (Kino Polska, FilmBox HD, FilmBox Action, FilmBox Arthouse, FilmBox Extra), przez dokumentalne i sportowe (sporty walki w FightBox HD, ekstremalne w Fast & Fun Box) aż po muzyczne.

Dostępne są trzy warianty cenowe – na okres 1 miesiąca za 19,90 zł, okres 3 miesięcy za 49,90 zł oraz 6 miesięcy w cenie 99,90 zł. Wszystkie karty aktywuje się w ten sam sposób. Po dokonaniu zakupu karty w salonie prasowym Kolporter należy wejść na stronę www.filmboxlive.com oraz wybrać „Kod aktywacyjny”, który znajduje się w prawym górnym rogu. W przypadku urządzeń mobilnych konieczne jest pobranie aplikacji FilmBox Live. Po wpisaniu kodu oraz adresu e-mail należy nacisnąć przycisk „Prześlij”. Następnie można się już cieszyć dostępem do bazy FilmBox Live.