Home » Komunikaty prasowe » Idealny prezent „last minute” na Dzień Chłopaka? Karta Prezentowa z oferty epay Polska

Idealny prezent „last minute” na Dzień Chłopaka? Karta Prezentowa z oferty epay Polska

29/09/2015 , Kategoria:

30 września obchodzony jest w Polsce Dzień Chłopaka. Z tej okazji tradycją stało się obdarowywanie nastolatków i mężczyzn drobnymi podarunkami. epay Polska, dystrybutor Kart Prezentowych w salonach prasowych, księgarniach i na stacji paliw przypomina, że karta podarunkowa np. jednej z ulubionych gier komputerowych może okazać się strzałem w 10! Szczególnie, jeśli nie mamy pomysłu na prezent, a czasu coraz mniej.

Ideą przyświecającą Kartom Prezentowym udostępnianym przez epay Polska jest oferowanie atrakcyjnych i zawsze trafionych upominków różnych firm w jednym miejscu. W Dniu Chłopaka szczególnie zainteresowanie wzbudzić mogą karty z oferty gier komputerowych – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager z epay Polska.

W szerokiej ofercie epay Kart Prezentowych znaleźć można m.in. takie marki jak:

  • BoxOff Store
  • Don’t Starve
  • League of Legends
  • Nintendo
  • Karta PlayStation
  • Karta Xbox

Do niedawna Karty Prezentowe były dostępne wyłącznie w salonach prasowych HDS (Relay, Inmedio i 1-minute). W tym roku do tego grona dołączyły salony Komputronik, Media Expert, Empik oraz wybrane księgarnie Martas. Co więcej, w Warszawie, Karty Prezentowe dostępne są też wybranych punktach sieci supermarketów spożywczo-przemysłowych E. Leclerc oraz Auchan Ursynów i Auchan Piaseczno.

Każda z Kart Prezentowych danej marki występuje w co najmniej dwóch wariantach cenowych. Najtańsze zaczynają się już od 19.90 zł. Więcej informacji o aktywowaniu poszczególnych Kart Prezentowych dostępne jest pod adresem epaypolska.pl.