Home » Komunikaty prasowe » epay Polska wprowadza do sklepów sieci HDS Karty Prezentowe firmy BoxOffStore

epay Polska wprowadza do sklepów sieci HDS Karty Prezentowe firmy BoxOffStore

17/12/2014 , Kategoria:

W salonach prasowych HDS – Inmedio, 1-minute oraz Relay pojawiły się nowe karty przedpłacone skierowane do sympatyków gier komputerowych. epay Polska, nawiązała współpracę z jednym z największych krajowych producentów oraz wydawców gier na PC i konsole – firmą Techland, a następnie dostarczyła ich karty do sklepów HDS. Firma Techland oferuje możliwość zakupu gier do pobrania ze specjalnie stworzonej do tego platformy internetowej BoxOffStore.pl. Co ważne, większość dostępnych już pozycji na stojakach epay jest w cenie niższej niż w przypadku zakupów w sklepie internetowym.

Zgodnie z najnowszym raportem organizacji BSA The Software Alliance, która zajmuje się ochroną interesów producentów programów i walką z piractwem komputerowym, Polska utrzymuje się w czołówce krajów Unii Europejskiej pod względem instalowania w swoich komputerach nielegalnych kopii chronionych prawami autorskimi. Stanowią one ponad połowę wszystkich aplikacji. Duża ich część to gry komputerowe. – Dlatego tak ważne są alternatywne rozwiązania pomagające użytkownikom czerpać z legalnych źródeł jak dedykowane do tego platformy – mówi Piotr Adamek Dyrektor Zarządzający epay Polska, oraz dodaje – Widzimy możliwość rozwoju rozwiązań takich wirtualnych sklepów jak BoxOffStore i z przyjemnością ułatwiliśmy Klientom dostęp do niej. Jednocześnie poprzez stojak z Kartami Prezentowymi umożliwiamy podarowanie nie tylko konkretnej gry, ale korzystanie z coraz bardziej popularnego rozwiązania obecnego na naszym rynku – prezentu dopasowanego pod indywidualne preferencje obdarowanego.

Firma Techland jest pionierem na polskim rynku gier komputerowych PC oferującym poprzez BoxOffStore.pl ok. 1000 gier, w tym najbardziej pożądanych przez sympatyków tej rozrywki. Karty Prezentowe, które już teraz dostępne są na stojakach epay w salonach prasowych HDS można zakupić w następujących wariantach cenowych – 19,90zł, 39,90zł, 79,90zł, 119,90zł oraz 159,90zł.

Aktywacja karty następuje po dokonaniu zakupu przy kasie sklepu. Następnie, po rejestracji konta na platformie BoxOffStore.pl, należy wprowadzić kod PIN znajdujący się na aktywowanej Karcie Prezentowej.Więcej informacji na temat tych oraz innych Kart Prezentowych dostępnych jest pod adresem www.epaypolska.pl.