Home » Komunikaty prasowe » epay Polska rozwija sprzedaż kart gamingowych

epay Polska rozwija sprzedaż kart gamingowych

24/07/2017 , Kategoria:

Sklep internetowy Ultima.pl dołączył do grona punktów sprzedaży kodów cyfrowych  marek PlayStation, Xbox i Nintendo. Jest to kolejny po muve.pl sklep oferujący Karty w formie kodu cyfrowego, który pojawia się na koncie użytkownika chwilę po realizacji zamówienia. W ciągu najbliższych miesięcy planowane jest rozszerzenie sprzedaży Kart w tej formie o inne marki. Za dystrybucję kart odpowiada epay, dywizja należąca do Euronet Polska.

Dotychczas dostępne przede wszystkim w stacjonarnych punktach sprzedaży, takich jak saloniki prasowe Relay, inmedio, 1-minute i na stacjach paliw, Karty Prezentowe dołączają do oferty kolejnego sklepu internetowego – Ultima.pl. Można je zakupić w formie kodu cyfrowego, który jest dostarczany elektronicznie kilka sekund po dokonaniu płatności. Dodatkowa opcja sprawia, że można sprezentować go bliskiemu i dostarczyć kod do wybranej osoby za pośrednictwem e-maila czy komunikatora.

epay Polska wdrażając formy kodów cyfrowych do kolejnych sklepów internetowych, korzysta z zalet nieograniczonej dostępności oraz szybkości realizacji zamówienia.  – Dołączając Ultima.pl do grona naszych dystrybutorów otwieramy dla fanów gamingu niejako całodobowy sklep z dostępem do gier i dodatków w zasięgu myszki. Chcąc zakupić doładowanie bądź przedłużenie abonamentu PlayStation, Xbox i Nintendo e-Shop, wystarczy zakupić kod o wybranym nominale lub okresie subskrypcji w sklepach internetowych Ultima.pl i muve.pl, bądź za pośrednictwem aplikacji mobilnej HAIZ. Transakcji można dokonać codziennie, bez względu na porę dnia, 24 godziny, 7 dni w tygodniu – powiedział Piotr Adamek, Dyrektor Zarządzający epay Polska.

– Ultima.pl to najstarszy sklep z grami w Polsce, który działa nieprzerwanie od 1998 roku, a w Internecie od 2001 r. W ciągu swojej działalności dostarczył polskim graczom ok 1.5 miliona produktów. Miło nam zakomunikować, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, uruchomiliśmy wraz z epay Polska możliwość zakupu cyfrowego m.in. doładowania kont Xbox Live, zakupu abonamentów PlayStation Network, doładowań umożliwiających zakupy w wirtualnym sklepie PlayStation oraz doładowań do Nintendo e-Shop. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, kod jest generowany natychmiast i pojawia się na koncie użytkownika dosłownie kilka sekund po dokonaniu płatności  – mówi Łukasz Bura, Właściciel sklepu Ultima.pl

Do oferty sklepu Ultima.pl jako pierwsze trafiły kody z abonamentami i doładowaniami PlayStation, Xbox oraz Nintendo e-Shop.

Kody cyfrowe PlayStation Network w nominałach 200, 100 oraz 50 zł umożliwiają doładowanie swojego portfela PSN. Dzięki temu można kupować dostępne na tej platformie gry, dodatki do nich, filmy, muzykę i inne materiały za pośrednictwem PlayStation®Store oraz Sony Entertainment Network Store. Z oferty PlayStation mogą korzystać użytkownicy konsol PS4, PS3, PS Vita lub PSP. Kody PlayStation Plus dają możliwość aktywowania subskrypcji na okres 3 lub 12 miesięcy. Dołączenie do grona użytkowników to przede wszystkim dostępny na PS4 wieloosobowy tryb online oraz ekskluzywne rabaty.

Analogiczną ofertę mogą znaleźć posiadacze konsoli Xbox. Kody Xbox Live to doładowania wirtualnego konta gracza o nominałach 20, 50, 70, 100 oraz 200 zł. Swoje środki z karty przedpłaconej można wykorzystać do zakupu cyfrowej zawartości w sklepie Xbox na konsolach Xbox One i Xbox 360. Oprócz tego zakupów można dokonywać w sklepie Windows na urządzeniach z systemem Windows 10 – komputerach, tabletach oraz smartfonach Lumia.

Kody cyfrowe Xbox Live Gold to przede wszystkim Games with Gold, czyli możliwość otrzymania darmowych 4 gier miesięcznie, ekskluzywne zniżki, tryb wieloosobowy oraz korzystanie z funkcji Smart Match – inteligentne wyszukiwanie przeciwników z sieci Xbox Live.

Nowością na naszym rynku są kody doładowujące walutę w portfelu Nintendo e-Shop, które także można znaleźć w ofercie obydwóch sklepów. Dzięki dostępnym nominałom 70, 120, 250 zł można uzupełnić środki w sklepie Nintendo e-Shop i za ich pomocą zakupić produkty cyfrowe na konsole Nintendo takich jak 3DS, NDS, WIIU czy też najnowsze Nintedo Switch.

Szczegółowe informacji nt. poszczególnych Kart Prezentowych można znaleźć na stronie https://epaypolska.pl/produkty/karty-prezentowe/.