Home » Komunikaty prasowe » epay Polska powiększa sieć lokalizacji, 
w których dostępne są kupony paysafecard

epay Polska powiększa sieć lokalizacji, 
w których dostępne są kupony paysafecard

12/05/2014 , Kategoria:
Teraz, dostępność kuponu, który umożliwia szybkie i bezpieczne internetowe płatności jest jeszcze większa. Z początkiem maja do grona lokalizacji, w których nabyć można kupony paysafecard dołączyły stacje własne sieci Statoil. Większość stacji jest otwartych przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, co oznacza, że karty można kupić o każdej porze dnia i nocy, kiedy najdzie nas ochota na zakupy. Dostawcą usługi jest epay Polska, dywizja wchodząca w skład Euronet Polska.

– Z myślą m.in. o Klientach, dla których częstą barierą podczas zakupów internetowych okazuje się potrzeba użycia osobistej karty kredytowej, powstały kupony paysafecard. Dzięki nim nie należy obawiać się już o bezpieczeństwo płatności online. Teraz za swoje aktywności w Internecie można zapłacić szybko i w pełni bezpiecznie zakupionym wcześniej kodem paysafecard – bez konieczności posiadania karty płatniczej ani rachunku bankowego! Unikalny 16-cyfrowy kod PIN, Klient nabywa w formie wydruku z terminala prepaid – podobnie jak doładowanie do telefonów komórkowych – i wpisuje w okienku płatności w danym serwisie internetowym bez podawania jakichkolwiek danych osobowych. Co więcej, paysafecard nabyć można aż w 5 różnych nominałach o następujących wartościach 20, 30, 50, 100 lub 300 zł – tłumaczy Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

– Płatności za pomocą paysafecard są coraz bardziej popularne na całym świecie. Sukcesywne zwiększenie sieci sprzedaży, w których można nabyć kupony paysafecard jest dla nas niezmiernie ważne i ma związek z rosnącą ilością sklepów internetowych, w których można płacić za pomocą paysafecard. Na świecie jest już ponad 450 tys. punktów sprzedaży w 37 krajach. Cieszymy się, że dziś, do tego grona dołączyły stacje paliw Statoil – mówi Rafał Kittel, Dyrektor Zarządzający paysafecard na Polskę.

W Polsce oprócz sieci własnej stacji Statoil kupony paysafecard kupić można między innymi w salonikach prasowych Relay, Inmedio, 1-minute, w sieci Komputronik oraz w wybranych sieciach detalistów. Więcej informacji, dostępnych jest na stronie internetowej www.epaypolska.pl oraz na www.paysafecard.com.