Home » Komunikaty prasowe » epay Polska poleca audiobooki na wakacje

epay Polska poleca audiobooki na wakacje

08/07/2013 , Kategoria:
Wakacje rozpoczęły się na dobre, a wraz z nimi urlopowe wyjazdy. Właśnie z myślą o osobach wybierających się na wypoczynek epay Polska przypomina, że już w niemal 400 punktach Relay, Inmedio oraz 1-Minute zaleźć można m.in. kupony do pobrania książek z platformy Audioteka.pl do słuchania. Z audiobookiem czas mija przyjemniej, a co ważne, oddając się przyjemności słuchania podczas podróży nadal można podziwiać widoki zza okna np. samochodu.

Portal Audioteka.pl to jedyny serwis internetowy w którym można nabyć i pobierać audiobooki oraz  słuchać ich bezpośrednio na telefonie komórkowym lub tablecie. W ramach serwisu dostępne są najnowsze pozycje z ponad 100 wydawnictw! W ofercie znajduje się aż 3000 tytułów zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Co więcej, liczba nowych audiobooków cały czas rośnie. Obecne bestsellery na platformie to m.in. „Gra o tron” George’a R.R. Martin’a, „Steve Jobs” Walter’a Isaacson’a oraz „Baśnie mojego dzieciństwa” Marzeny Kwietniewskiej-Talarczyk.

Wspólnie z platformą Audioteka.pl oferujemy całe mnóstwo ciekawych książek do słuchania i jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przykładowo, jadąc za granice na wakacje można wykorzystać czas spędzony w podróży na naukę języka obcego. Z kolei udając się w długą podróż z dziećmi dobrym sposobem na zajęcie ich jest bajkowy audiobook. Kupony, które upoważniają do pobrania audiobooków z platformy Audioteka.pl dostępne są na stojakach epay już od 30 zł – zachęca Izabela Bagłaj, Business Development Manager z epay Polska.

Kupony umożliwiające pobranie książek z portalu Audioteka.pl znaleźć można na stojakach epay w wybranych sklepach sieci HDS, takich jak  Relay, Inmedio oraz 1-Minute. Więcej informacji na temat stojaków epay oraz audiobooków dostępnych jest na stronie: www.epaypolska.pl oraz na www.audioteka.pl.