Home » Komunikaty prasowe » epay Polska po raz pierwszy na Warsaw Games Week

epay Polska po raz pierwszy na Warsaw Games Week

14/10/2016 , Kategoria:

Już od czwartku wszyscy gracze skupiają swoją uwagę na Warszawie, gdzie ruszyła druga edycja targów gier T Mobile Warsaw Games Week 2016. W czasie tegorocznej edycji będzie można spotkać również markę epay Polska i jej przestrzeń z Kartami Prezentowymi dla graczy. W strefie Kart Prezentowych będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą, dokonać zakupu, a także wziąć udział w specjalnie przygotowanym konkursie z nagrodami w postaci Kart Prezentowych dla graczy.

W 2015 r. po raz pierwszy w Warszawie zorganizowano w centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 wielkie targi dla miłośników gier. Na premierową edycję przyjechało łącznie ponad 19 tysięcy odwiedzających, a wśród nich najważniejsze osoby i marki w branży, w tym m.in. popularni tzw. „YouTuberzy” oraz streamerzy związani z gamingiem. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w tej samej lokalizacji i potrwa do niedzieli 16 października. Tym samym tegoroczna edycja została przedłużona o jeden dzień względem zeszłego roku. Warto dodać, że organizatorzy zwiększyli także powierzchnię wystawową. Wśród partnerów drugiej odsłony wydarzenia znalazł się m.in. epay Polska, firma dystrybuująca Karty Prezentowych takich marek jak Google, Sony PlayStation, Blizzard, Xbox, a także gier Leauge of Legends oraz Counter-Strike.

Spora część asortymentu Kart Prezentowych w ofercie epay Polska powstała z myślą o graczach i miłośnikach nowych technologii. Oprócz systematycznego poszerzania oferty, przykładamy dużą uwagę do coraz większej dostępności naszych Kart. Tym samym bardzo się cieszymy, że możemy być częścią wydarzenia jakim jest T-Mobile Warsaw Games Week, które odwiedzą tysiące graczy z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do strefy przygotowanej przez naszą firmę, gdzie będzie można zakupić dowolną kartę oraz wziąć udział w specjalnym konkursie – powiedział Jacek Adamski, Sales Director w epay Polska.

epay Polska zaplanował dodatkową atrakcję w postaci konkursu na Facebooku, w którym mogą wziąć udział wszyscy odwiedzający strefę z Kartami Prezentowymi. Wystarczy zrobić zdjęcie i opublikować je na oficjalnym fanpage’u epay PL. Na każdy dzień przewidziano inne wytyczne dotyczące szczegółów, które będą aktualizowane w postach każdego dnia trwania targów. Do wygrania jest łącznie 30 Kart Prezentowych dla graczy wystawionych w czasie WGW. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie epaypolska.pl.

Strefę z Kartami Prezentowymi można znaleźć w hali nr. 3. Wśród nagród dostępnych w czasie WGW kart są te skierowane do użytkowników konsol PlayStation oraz Xbox, a także z najnowszymi grami na rynku takimi jak Forza 4 czy God of War.

Bilety na umożliwiające wzięcie udziału w Warsaw Games Weeks są w sprzedaży od 18 sierpnia. Harmonogram eventu na poszczególne dni, a także szczegóły dotyczące punktów sprzedaży oraz cen wejściówek są dostępne na stronie internetowej organizatora: http://warsawgamesweek.pl/.