Home » Komunikaty prasowe » Doładowanie konta sieci Orange w żółtoniebieskich biletomatach ASEC to 20% ekstra do każdego doładowania!

Doładowanie konta sieci Orange w żółtoniebieskich biletomatach ASEC to 20% ekstra do każdego doładowania!

06/03/2014 , Kategoria:
W marcu użytkownikom telefonów na kartę w sieci Orange zaoferowana została kolejna wyjątkowa promocja. Tym razem, przy zakupie doładowania konta w żółtoniebieskim biletomatacie ASEC na kwoty 5, 10, 25, 40, 50, 100 lub 200 użytkownicy otrzymają 20% bonus. Za dostarczenie usługi do biletomatów odpowiada epay Polska, dywizja Euronet Polska.

– Oferowanie dodatkowych usług w biletomatach staje się coraz bardziej popularne. Aby przyciągnąć szersze grono nowych użytkowników w tym kanale zaproponowaliśmy wraz z siecią Orange specjalną promocję dedykowaną właśnie osobom korzystającym na co dzień z warszawskich biletomatatów ASEC. Przy zakupie doładowania konta, klienci otrzymują dodatkowe 20% tej kwoty do wykorzystania zarówno na połączenia, SMS-y i MMS-y w sieci jak i na transfer danych  – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Warunkiem skorzystania z promocji jest jednorazowe wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści „BUS” pod numer 815. Bonus zostanie przyznany maksymalnie w ciągu jednego dnia od doładowania konta, a o jego doliczeniu użytkownicy zostaną powiadomieni specjalną wiadomością SMS. Co więcej, na wykorzystanie bonusowych środków użytkownik ma dwa tygodnie.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.orange.pl. Dostawcą usługi doładowania konta Orange w sieci biletomatów ASEC jest epay Polska. Więcej informacji o dostawcy usługi znaleźć można na www.epaypolska.pl.