Home » Komunikaty prasowe » Cała talia Kart Prezentowych w jednym sklepie od epay

Cała talia Kart Prezentowych w jednym sklepie od epay

15/05/2013 , Kategoria:
Od niedawna we wszystkich sklepach Inmedio, 1-Minute oraz Relay, należących do sieci HDS zaleźć będzie można stojaki epay z Kartami Prezentowymi. Stojaki epay są nowością na polskim rynku. Ich ideą jest stworzenie nowej kategorii prezentu – zawsze trafionego. Gift Card Mall jako pierwszy do kraju wprowadza epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska.

Obdarowywanie bliskich i znajomych prezentami to przyjemność, o ile przyjmowane prezenty spotykają się z zachwytem obdarowanego. A o ten trudno, według badań przeprowadzonych przed ostatnią gwiazdką przez jedną z firm konsultingowych, drugim najbardziej oczekiwanym prezentem, z wynikiem 40% znalazł się podarunek niezwykle praktyczny – gotówka. Jednak wręczanie gotówki może budzić niezręczność, a przez niektórych może być odbierane jako w złym stylu.

Zmieniają się mody, również prezentowe. Dziś konsumenci świadomi swoich potrzeb sami najlepiej wiedzą czego potrzebują. W odpowiedzi na tą potrzebą powstała nowa kategoria – Kart Prezentowych. Karty Prezentowe tonowoczesny sposób na obdarowywanie bliskich i znajomych środkami, które Ci mogą swobodnie, według swojego uznania wydać zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. To prezent idealny na każdą okazję, a co najważniejsze – zawsze udany. – tłumaczy Izabela Bagłaj, Business Development Manager dywizji epay w Polsce. Stojaki epay, nazywane również Gift Card Mall to miejsca nieograniczonych pomysłów na prezent. Chcemy pokazać nowoczesnym Polakom, że dawanie prezentów w dzisiejszych „prosumenckich” czasach wciąż może sprawiać przyjemność obydwu stronom – dodaje.

Obecnie Gift Card Mall oferuje ponad 30 rodzajów kart, w tym m.in. karty na konsole Nintendo eShop czy PlayStation Network, karty WyjątkowyPrezent.pl, karty prepaid banku BZ WBK oraz umożlwiające bezpieczną płatność eVouchery paysafecard. Co więcej, w ofercie dostępne są też kupony do pobrania audiobooków z platformy Audioteka, pakiety produktów sieci Orange, kupony umożliwiające naukę języka angielskiego z platformy eTutor, a nawet startery na energię elektryczną Duon!  Dodatkowo, epay na swoich stojakach umieścił również karty UNICEF. Już wkrótce grono poszerzy się o kolejne, znane marki.

Jak dokonać zakupu? Należy odwiedzić Relay, Inmedio lub 1-Minute i znaleźć oznakowany stojak epay – Gift Card Mall. Następnie wybrać odpowiednią zawieszkę i dokonać płatności w kasie. Więcej szczegółowych informacji  dotyczących Kart Prezentowych wraz z listą lokalizacji sklepów sieci HDS, w których można je nabyć, znajduje się na  stronie www.epaypolska.pl.