Home » Komunikaty prasowe » Bony upominkowe Zalando.pl 
już do kupienia w Relay, Inmedio i Avans

Bony upominkowe Zalando.pl 
już do kupienia w Relay, Inmedio i Avans

09/12/2013 , Kategoria:
Nie masz pomysłu na obdarowanie bliskiej osoby? Elegancki bon upominkowy Zalando.pl jest idealnym rozwiązaniem na zawsze trafiony podarunek. Już od grudnia w punktach Relay, Inmedio oraz wybranych elektromarketach Avans na terenie całego kraju dostępne są bony upominkowe Zalando z kodem upoważniającym do zakupów w sklepie internetowym www.zalando.pl.

Od dzisiaj zakupy w Zalando stają się jeszcze przyjemniejsze dzięki bonom upominkowym w wysokości 90 zł, dostępnym w punktach sprzedaży Relay, Inmedio oraz w wybranych elektromarketach Avans. Jest to przede wszystkim wspaniały pomysł na praktyczny i zawsze trafiony prezent. Zalando.pl oferuje bowiem nie tylko duży wybór odzieży, butów i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, lecz także artykuły dekoracyjne do domu oraz produkty sportowe. Co więcej, kupujący na Zalando.pl nigdy nie ponoszą opłat za przesyłkę, a nieprzemyślany zakup można zawsze zwrócić bez dodatkowych kosztów w ciągu 30 dni.
Jak to działa? Bon upominkowy Zalando można zrealizować na dwa sposoby:

  1. Wprowadź kod bonu podczas procesu składania zamówienia bezpośrednio w przeznaczone do tego pole. Wartość bonu zostanie automatycznie odliczona od łącznej kwoty zamówienia.
  2. Zaloguj się na swoje konto użytkownika na zalando.pl. W zakładce: „Moje bony upominkowe i saldo dodatnie” możesz wprowadzić kod Twojego bonu upominkowego, dzięki czemu jego wartość zostanie automatycznie dopisana do Twojego salda na koncie Zalando.

Bony zakupione w punktach sprzedaży można dowolnie łączyć, a jeśli klient zrealizuje tylko część jego wartości, resztę może wykorzystać przy kolejnych zakupach. Jeśli wartość zamówionych artykułów jest wyższa niż 90 zł, klient dopłaca różnicę, korzystając z różnorodnych metod płatności oferowanych przez Zalando. Co jednak najważniejsze, bony upominkowe mają nieograniczony termin ważności i nie wymagają minimalnej kwoty zamówienia.

Relay i Inmedio to saloniki prasowe należące do największej sieci sprzedaży detalicznej prasy, zlokalizowanej w głównych węzłach komunikacyjnych. Obecnie działa ponad 450 punktów na terenie całego kraju. Avans to ogólnopolska sieć ponad 250 elektromarketów oferujących markowy sprzęt Multimedia/RTV/AGD. Bony upominkowe Zalando.pl do Relay, Inmedio i Avans dostarcza epay Polska, marka należąca do firmy Euronet Polska. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.zalando.pl/faq/, a także www.epaypolska.pl.