Home » Komunikaty prasowe » AutoMapa w ofercie Kart Prezentowych na stojakach epay

AutoMapa w ofercie Kart Prezentowych na stojakach epay

13/06/2013 , Kategoria:
Od 1 lipca br. do talii oferowanych na stojakach epay Kart Prezentowych dołączy AutoMapa – najsilniejszy i posiadający ponad 10-letnie doświadczenie gracz na polskim rynku nawigacyjnym.

W ofercie epay pojawi się AutoMapa przeznaczona dla systemu Android. Jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM lub Wi-Fi. Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczne aktualizacje czasowych zmian w organizacji ruchu takich jak zamkniecie odcinka drogi w związku z remontem czy zmiana kierunkowości ulicy.

W ofercie epay znajdą się wszystkie dostępne warianty licencji czasowych oferowanych z mapami Polski i Europy. Kierowców korzystających z AutoMapy prowadzi oczywiście sam Krzysztof Hołowczyc!

Oferta AutoMapy dostępna w sieci sprzedaży epay przedstawia się następująco:

AutoMapa Android Polska

Licencja 7 dniowa: 9,99 zł
Licencja 90 dniowa: 36,99 zł
Licencja 366 dniowa: 89,99 zł

AutoMapa Android Europe

Licencja 7 dniowa: 16,99 zł
Licencja 90 dniowa: 59,99 zł
Licencja 366 dniowa: 149,99 zł

Karty Prezentowe znaleźć można w wybranych sklepach sieci HDS takich jak Inmedio, 1-Minute czy Relay. Na stojakach epay już dziś dostępne są produkty takich firm jak Nintendo, PlayStation, WyjątkowyPrezent.pl, Paysafecard, Audioteka, UNICEF, Orange, eTutor czy Duon. Więcej informacji na temat Kart Prezentowych dostępnych jest pod adresem www.epaypolska.pl. Aby dowiedzieć się więcej na temat AutoMapy należy odwiedzić www.AutoMapa.pl.