Home » Komunikaty prasowe » Audiobooki od epay

Audiobooki od epay

21/01/2013 , Kategoria:
epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska, przygotowała niespodziankę dla wszystkich miłośników książek w formie audiobooków. Od teraz we wszystkich punktach sieci HDS w całym kraju można nabyć eVouchery upoważniające do pobrania audiobooków z platformy audioteka.pl. Dodatkowo, z okazji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka w wybranych lokalizacjach Relay, Inmedio oraz 1-minute epay wprowadza Karty Upominkowe, dzięki którym zrobisz niespodziankę najbliższym.

Wszyscy miłośnicy literatury mogą w prosty i wygodny sposób nabyć kupon uprawniający do pobrania dowolnych audiobooków z audioteka.pl. Do wyboru są eVouchery o wartościach: 9, 10, 30, 50, a także 100 zł. eVoucher to wydruk z terminala epay na którym znajduje się specjalny kod, który upoważnia do kupowania i pobierania przez telefon oraz komputer z dostępem do Internetu wybranych audiobooków. Odsłuchiwać je można bezpośrednio z telefonu komórkowego, komputera czy tabletu.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia obchodzimy święto Babci oraz Dziadka. Z myślą o Święcie seniora epay Polska proponuje zakup Karty Upominkowej w postaci eleganckiego kartonika ze specjalnym kodem upoważniającym, do pobrania książek w postaci audiobooków. Karty Upominkowe znajdują się na stojakach w wybranych sklepach Relay, Inmedio oraz 1-minute. Do wyboru dostępne są upominki w cenie 30, 50 lub 100 zł.

Jak skorzystać z otrzymanego kodu Audioteki? 

Po wybraniu formy – karty lub eVouchera – oraz zakupieniu odpowiedniego nominału należy wejść na stronę www.audioteka.pl, zalogować się i wpisać otrzymany kod, który pozwala korzystać z zasobów Audioteki. W ramach serwisu audioteka.pl dostępne są pozycje ponad 100 wydawców, w ofercie serwisu znajduje się ponad  3000 tytułów, a  ok. 500 jest w przygotowaniu.

Po więcej informacji: www.epaypolska.pl oraz www.audioteka.pl