Home » Komunikaty prasowe » 20% więcej z doładowaniem T-Mobile
 w hipermarketach Real

20% więcej z doładowaniem T-Mobile
 w hipermarketach Real

30/04/2013 , Kategoria:
Z początkiem maja rusza promocja organizowana przez T-Mobile wraz z epay Polska 
w hipermarketach sieci Real. Akcja potrwa do końca czerwca 2013 roku. Do każdego kupionego doładowania konta T-Mobile w wysokości 25 zł w prezencie użytkownik otrzyma 20% wartości transakcji.

Nadchodzący weekend majowy to czas wzmożonych rozmów telefonicznych. Korzystając z przerwy w pracy czy w szkole chętnie rozmawiamy ze znajomymi. Jeśli jesteś użytkownikiem T-Mobile na kartę koniecznie skorzystaj z promocji! Aby otrzymać premię promocyjną należy uzupełnić konto w kasie hipermarketu Real za pośrednictwem terminala obsługiwanego przez dywizję epay Polska. 20% kwoty doładowania zostanie dodane do Twojego konta w ciągu maksymalnie 72 godzin od momentu uzupełnienia. Co istotne, w zależności od liczby dokonanych uzupełnień w okresie trwania promocji możesz wielokrotnie otrzymać premię promocyjną! Dodanie premii do Twojego konta zostanie potwierdzone SMS-em.

Więcej informacji związanych z ofertą specjalną znajdziesz na stronę stronie internetowej operatora www.t-mobile.ploraz na www.epaypolska.pl.